Dosyalar gelişiyle takvim: ücretsiz bugün VLC 360 olsun

Dosyalar gelişiyle takvim: ücretsiz bugün VLC 360 olsun
VLC 360

 

VLC 360

tatil pahalı bir zaman vardır, bu yüzden size özel bir muamele getiriyoruz: tam, özgür, eğlenceli Windows programı yılbaşına kadar her gün indirmek için.

Bizim indirme gelişi takvimin dördüncü kapının arkasında Peek ve VLC 360 bulacaksınız – ilk tam özellikli bir medya oynatıcı hiçbir ek eklentileri ile, doğal 360 derecelik fotoğraf ve videoları desteklemek için.

Yeni bir bakış açısı

Eğer farklı bir bakış açısıyla sahneyi görmek için etrafa ile etkileşim sağlar. YouTube ve Facebook desteği 360 derece medya, hem de. Ana akım medya oynatıcılar yetişmeye başlıyor, ancak indirirken ve uzantıları yükleme zaman geçirdim eğer şimdiye kadar sadece eylem merkezinde kendinizi koymak olabilir.

Teşekkürler VLC 360, bu güçlük geçmişe ait bir şey olduğunu. pazar lideri ücretsiz medya oynatıcı Bu sürüm bunu başlatmak andan itibaren sürükleyici fotoğraf ve video destekler.

Kolayca mükemmel özelleştirme seçenekleri ve onun yolunu atabilir. Neredeyse herhangi bir video veya ses dosyasını oynatabilen için mevcut medya oynatıcı sayesinde yerine. İki medya uygulamaları yüklü tutmak gerekmez. Hatta internet radyo, podcast ve TV yayını için kullanabilirsiniz.

Bazı 360 derecelik videoları denemek istiyorsanız, Kolor ve GoPro bazı büyük örnekler var.

Resmi sitesinden en güncel sürümü indirebilirsiniz.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?