Dosyalar gelişiyle takvim: bugün Cameyo Player ücretsiz olsun

Dosyalar gelişiyle takvim: bugün Cameyo Player ücretsiz olsun

 

Cameyo Oyuncu

tatil pahalı bir zaman vardır, bu yüzden size özel bir muamele getiriyoruz: tam, özgür, eğlenceli Windows programı yılbaşına kadar her gün indirmek için.

Bizim indirme gelişi takviminde altıncı kapının arkasında bir göz atın ve Cameyo Player bulacaksınız – online saklamak, ya da bir USB stick taşınabilir bir app herhangi bir Windows yazılımı açabilirsiniz fantastik bir ücretsiz bir araç.

En iyisi, siz Cameyo kendi web sunucularına taşınabilir uygulama yüklemek ve herhangi bir web tarayıcısında bir sanal PC üzerinde çalıştırabilirsiniz.

Sizin yazılım, herhangi bir yerde

Başlamak için, o zaman taşınabilir yapmak istiyorum ama henüz yüklemeyin yazılımı indirmek, bir Cameyo hesabı için kayıt olun. Cameyo ücretsiz sürümü yüklü programın toplam boyutu 50MB az olmalıdır.

Sonraki indirmek ve Cameyo çalıştırın. Bu sistem bir anlık alarak başlayacak. o oluyor ise başka bir şey yapmayın – bu uzun sürmez. Bir kez bitmiş, normal seçtiğiniz yazılımı yükleyin. PC’nizi yeniden başlatmanız istenirse, devam edin ve bunu.

‘Done Yükleme tıklayın ve Cameyo Oyuncu daha sonra değişti hangi dosya ve klasörleri görmek için bu Belgeler klasörünüzde kaydeder bir dosya, bu bilgiyi paketlemek için sistemin başka bir fotoğrafını çeker.

ardından ‘Mevcut Cameyo paketi yükleyin’ ve ardından ‘uygulamasını Ekle’ tıklayın, web tarayıcınızı yeniden açın ve Cameyo hesabınıza gidin. Belgeler klasörünüzde yeni Cameyo dizinden dosyayı seçin ve yükleyin. Bu biraz zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olabilir.

bitti sonra, Cameyo giriş yapıp tıklayarak ‘Benim uygulamalar’ tarafından programı her zaman kullanabilirsiniz. Kolay!

Buradan indirin: Cameyo Player

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?