Dosyalar gelişiyle takvim: bugün AirDroid ücretsiz olsun

Dosyalar gelişiyle takvim: bugün AirDroid ücretsiz olsun
AirDroid

 

Neden Tercih Etmeliyiz?

Tatil pahalı bir zaman vardır, bu yüzden size özel bir muamele getiriyoruz. tam, özgür, eğlenceli Windows programı yılbaşına kadar her gün indirmek için.

Eğer PC üzerinden Android smartphone kontrol sağlayan parlak bir uygulama. Bizim gelişi takvimin üçüncü kapının arkasında sizi AirDroid bulacaksınız. Özellikle Masanızda yaparken arkadaş mesajlaşma için inanılmaz kullanışlı. Sadece yakışıklı bağlamak ve yeni bir mesaj aldığınızda size Windows uyarıları alırsınız ve hemen yanıtınızı yazabilirsiniz. planlar yapma ve tatil boyunca arkadaş yetişmeye için mükemmel!

Uzaktan Telefonunuzu Kontrol

Sadece tıkla ve sürükle onları dolaşmak için – programda kolay PC’nize telefonunuzdan bu ofis parti fotoğrafları aktarmak için yapar. Gerekli hiçbir USB kabloları – Sen aynı şekilde müzik, video ve diğer dosyaları transfer edebilirsiniz.

AirDroid en beğenilen özelliklerinden biri etkin bir şekilde boy uzaktan kumanda içine PC’nizi dönüm masaüstünüzde akıllı telefon ekran içeriğini çoğaltır AirMirror vardır. Bu bir emülatör kullanarak uğraşmadan büyük ekranda Android oyun oynamak için ideal.

indirdiğiniz ve PC’nizde programı yükledikten sonra, bir hesap oluşturmanız istenir. Sonra sadece, akıllı telefonunuza AirDroid Android uygulamasını indirmek giriş ve iki cihaz otomatik olarak bağlanır. Bu kolay!

Program daha gelişmiş özelliklerinden bazıları telefon köklü yalnızca kullanılabilir olduğunu unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?