Domain Sorgulama Sitesi Oluşturmak İçin Neler Yapmalıyız?

Domain Sorgulama Sitesi Oluşturmak İçin Neler Yapmalıyız?

Domain sorgulama siteleri gündemde en zor hazırlanan sitelerdendir. Çünkü, ardı kesilmeyen saldırılar olabiliyor ve bunları karşısını almak için güvenli veritabanı gerekiyor. Detaylarına kadar özenilmesi gerekmektedir. ivermectina vademecum colombia domain

1.HTTPS

Öncelikle sitenize giriş yapan kullanıcıların kendilerini güvende hissetmek için HTTPS önemlidir. Ayrıca sitenizde kredi kartı için 3D Güvenlik bulunursa artık kullanıcılarınızın güvenini sağlamış olursunuz.

2.DDOS Koruması

Domain alış sitelerine günlük olarak 400mb/s ddos(kötü amaçlı web site çökerten saldırı) gönderiliyor. Bunların önüne geçmek için uzman şirket gerekiyor. Ücreti fazla olan şirket tabi ki, size en üstün seviye korumayı sunuyor. Ücretsiz olanlar 10 mb/s yani tek bir bilgisayardan yapılan saldırıya dayanamaz. Ancak ücreti fazla olan korumalarda 7/24 koruma aynı zamanda 400mb/s üzerinde yapılan saldırıları engelleyebiliyor.

3.Veritabanı

Web sitenizde kullanıcılarınıza bildirim göndermek, verilerini korumak için güvenilir yerden satın almalısınız. Bazı hosting şirketleri web sitenizin bilgilerini satabilir. Bu çoğu zaman yaşanabilen bir durumdur. Veritabanınızın sınırsız olması bu işte size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Çünkü, bazen alt domain, e-posta ve diğer işlemlerinizde sınırsız olması daha iyi  olacaktır.

4.Seo Araçları

En önemli konulardan birisi olan seo hemen devreye giriyor. Çünkü, kurumsal bir web sitesine sahip şirketin ön planda olması gerekiyor. remedio para piolho e verme Arama motorlarında sitenize ait anahtar kelime yazan kişi sizin web sitenizden başka web sitelerle karşılaşabilir. ivermectin for dwarf hamsters Bu durumda siz kendiniz yapmak istiyorsanız günlük konu paylaşarak seo araçlarını kullanarak kendinizi az da olsa geliştirebilir veya bu iş için kurumsal şirketler bulunuyor. Bu şirketler sizin ücretiniz için mesela 10 konu için ücret konusunda 1 ayda size 10 konuyu teslim ediyorlar. Ancak bu kurumsal şirketler Türkiye’de çok az bulunuyor.

5.Canlı Destek

Kurumsal bir web sitesine sahipseniz canlı destek sizin tercihiniz olabilir. Çünkü, kullanıcılarınızın sorunlarını her zaman siz cevaplayamazsınız. Bunun için siz 24 saat aktif olmalı yada canlı destek şirketi bulup uygun fiyata 7/24 aktif canlı desteğe sahip olabilirsiniz. Tercih edilen yol size bildirim yapılmasıdır. Telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız açık kaldıkta kullanıcı canlı desteğe tıkladığında bildirim geliyor ve siz bu zaman ona anlık cevap gönderebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?