ChatWatch Hakkında? Güvenilir Mi Ve Fiyatları Nedir?

ChatWatch

Nerelerde Casusluk Yaptı?

Facebook her zaman bize casusluk yapıyor , ve aynı konuyla alakadar Instagram ve WhatsApp gibi sahip olduğu şirketleri de yapıyorlar. Şimdi, bir uygulama, kendi WhatsApp arkadaşlarınız ve kişilerinizde casusluk yapmak için sessizce topladığı tüm verileri kullanmanıza izin vererek tabloları döndürüyor. Chatwatch , WhatsApp’ın halka açık çevrimiçi / çevrimdışı durum özelliğinden yararlanarak, arkadaşlarınızın konuştuğunuzda hazır bulunmasını sağlar. Bu verileri kullanarak, uygulama arkadaşlarınızın WhatsApp’ı ne sıklıkta kontrol ettiğini söyler. Hatta her gün uyumaya ve uyanmaya ne zaman gideceğini tahmin edebilir.

ChatWatch Nedir? Ne İşe Yarıyor?

Daha da etkileyici olan Chatwatch, iki kişiden WhatsApp verilerini birbirleriyle konuşmalarını size açık aydın gösteriyor. Uygulamanın geliştiricilerinin, Facebook’un diğer şirketlere nasıl erişip onu nasıl analiz ettikleri ile birlikte verilerimizi nasıl ele geçirdiğine daha fazla dikkat çekeceğini umuyoruz. Ayrıca WhatsApp’ın yakında Chatwatch’ı engellemenin bir yolunu bulması oldukça olasıdır. Eğer istersen casusluk Facebook’un gizlilik sorunlarını ortaya çıkar, kısa bir süre sonra denemelisin.

Fiyatlar Nasıl? Güvenilir Mi?

Chatwatch özgür değil — aslında çok pahalı. 1,99 $ için, bir hafta boyunca kişilerinizin iki noktasında casusluk yapma şansına sahip olursunuz, bu yüzden dikkatli bir şekilde seçin. Geliştiriciler bu paranın uygulamayı sürdürmeye ve kar amacı gütmeyen bir finanse yönelik olacağını söylüyorlar . Chatwatch başlangıçta iOS’ta başlatıldı ancak daha sonra belirtilmemiş nedenlerle Apple tarafından App Store’dan çekildi. efeitos colaterais da ivermectina em ces  Şu anda Android için mevcut ve geliştiriciler şu anda bir web tabanlı sürümü üzerinde çalışıyor.
Aslında bu bazı kullanıcılar için merak bazıları içinse bir az gerekli olduğunu düşünsek de bu doğru bir yol değil. Çünkü, bir az düşündüğümüz zaman eğer bu adama ben ödeme yapıyorsam kredi kartı bilgilerim eğer böyle bir casus yazılımcı olursa sizin bilgilerinizi ele geçirebilir. Bu yüzden söylediğim gibi güvenli bir yer değil eğer size her hangi bir program veya .apk(diğer) uzantılı dosyalar yüklüyorsa muhtemelen içerisinde saklı bir trojan(İçerisinde barındırılan virüs sayesinde sizin cihazınızı uzaktan kontrol edebilir hale getiriyor). Bu zaman sadece sizin değil tüm evdeki cihazlarınızı kontrol edebilir banka bilgilerinizi çalabilir. Bu konulara elinizden geldiği kadar bulaşmayın ve denemek için ailenizin banka kartlarından değil kullanılmayan veya ininal(içinde fazla paranız yoksa) deneyebilirsiniz. ivermectin spot on mouse Aslında daha kötü nedeni tanımadığınız bir kişiyi incelerseniz sizi şikayet ederse hapse girme cezası bile alabilirsiniz. ivermectin paste for horse safe for guinea pigs

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?