Monster Notebook hakkında detaylı bilgiler!

Abra A5 v11 03 large

Oyuncu bilgisayarlarına neden ihtiyacımız var?

Dünya genelinde şu an herkes iyi performanslı bilgisayara ihtiyaç duymaktadır.Her gün yüzlerce oyun çıkarak yeni nesil grafikli oyunlar ortaya çıkıyor bunları kaldıran bilgisayarların fiyatları günden-güne artmakda olsa da verdiğimiz paranın değerini vermeyen bilgisayarlarda olabiliyor. Bilgisayar aldığımız zaman bazen dikkatsiz olabiliyoruz ve marka bilgisayarlarını daha iyi biliyoruz. Fakat marka bilgisayarlarının fazla sorunları oluyor. Mesela: Marka bilgisayar özelliklerinde yazılıyor Intel Core i7-2013 yılında ilk yapılıma sunulmuştur ve marka bilgisayar özelliklerinde GHz bulunmadığı için marka bilgisayar almak önerilmez.  Bazı kişilerin iyi bilgisayarı var, oyun alamıyor bazılarının bilgisayarı kötü, bilgisayar alamıyor.
Son günlerde her yerde gördüğümüz Monster Notebook’u her yerde kısa bir zamanda yayıldı. Sistem gereksimleri ile herkesi kıskandıran bu notebook insanları kendi tarafına çekiyor. Bu notebook’un oyunlardaki performansını aşağıdan görüntüleye bilirsiniz:
Monster

Oyunlarda Performansı

Grand Theft Auto V : 70-60 (Sorunsuz)
Assassin’s Creed Origins: 70-60 (Kasmalar oluyor)
Counter Strike Global Offensive: 130-100 (Sorunsuz)
Project Cars 2: Sabit 60(Sorunsuz)
Hellblade Senua’s Sacrifice: 60-30 (Kasma Oluyor)

Sistem Özellikleri

Platform: Oyuncu
Notebook serisi: ABRA A5
İşlemci Mimarisi: 7.Nesil Kaby Lake
İşlemci performansı: 2.5 GHz Turboboost ile 3.5GHz
Ekran Kartı Belleği&Veri Yolu: 4GB&128 Bit
Ekran: 15.6 Full HD Mat Ledli Ekran
Bellek: 8GB DDR4
HDD: 1TB
SSD: 240GB Okuma: 540 MB/s Yazma: 465 MB/s
Ses Sistemi: Blaster Cinema 3
Ağırlık: 2.3Kg
Klavye: RGB(Her renk klavye)
Klavye dili:(Türkçe Q)
Garanti: 2 Yıl

Monster Notebook’u Sistem Gereksimlerinin Açıklayıcı Tarafları

Sağladığı 240GB SSD ile bilgisayar 10 saniyede açılıyor. 7. Nesil Intel Core i5 ile DDR4’ü birleşdirerek harika bir ürün oluşturmuşlar
diyebiliriz. Çünkü, 7.Nesil Intel Core I5 ve DD4 4K bir görünütüyle oynayabilmenize olanak sağlayabilir. Nvidia GTX 1050 ile 40% daha iyi performans sunmaktadır. Her yönüyle önde olan DDR4 kullanılmış olan bu bilgisayara canavar ismini verebiliriz. 170 derece ekran görüntüsüyle her tarafı görerek oyunu akıcı olarak oynayabilmenizi sağlıyor. 1TB HDD ve okuması 3.0 olan bu HDD ile daha iyi performansı size sunarak kendi kullanıcılarını hayran bırakıyor. Kendisinde hem HDMI hem de VGA kablosu girişi bulunduruyor. Güçlü soğutma işlemiyle dual(çift) soğutma fanı ile sessizce çalışmasını sağlıyor.
Geceleri sizi hayran bırakan LED’leri gözünüzü rgb klavyeye odaklayacaktır. Yani sonuç olarak Monster şirketi bu işi tam yapmış.
Monster

Sosyal Medyada Paylaş

Bunları Okudunuz mu?

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?