Bunlar en popüler Google Play uygulamaları, film ve 2016 şarkıları

Bunlar en popüler Google Play uygulamaları, film ve 2016 şarkıları

2016 2017 dönüşüyor gibi, ‘en iyi’ listeleri bir tufan görmek için beklemek ve Google hepimiz indirirken dinleme ve son 12 (veya 11) üzerinde okuma, izlerken oldum ne haber işareti kapalı hızlı olmuştur İngiltere’de aydır.

Rihanna ve Drake Tarafından ilk beş izlemektedir Work, en-akış şarkı Sen (Beşinci Harmony sahip (Rihanna sahip Calvin Harris), Bir Dans (Drake sahip WizKid ve Kyla), Evden işe ne için geldi almak Zara Larsson sahip Ty Dolla $ IGN) ve Kız gibi (Tinie Tempah).

Eğer şarkı bir “başarı” kredi var ettik Yani, 2016 için unutun.

Aşkın film bölümünde, Star Wars: Force uyandırır. Tanınmış Batı-in-uzay serisinin son Deadpool, Marslı, yeni Bond fiske Spectre ve Captain America ile, üst noktaya iddia. لعبة الخيل عبر الانترنت İç Savaş yuvarlama ilk beş Google Play oyunu.

neredeyse herkes üstüne çıktı seyri olan ejderha dolu fantezi epik düşünüyorsanız TV şovları, siz kesinlikle doğru olurdu. Thrones Oyunu finalisti The Walking Dead, takımlar, Peppa Pig ve Family Guy idi.

Kitaplar, uygulamalar ve oyunlar

Paula Hawkins ‘Train Girl On bir sinema filmi olarak sinemalara yapma yanı sıra kitap listelerinde üst sıralara ise Sizinle biri (Sylvia Day), Me Önce (Jojo Moyes) ve Harry Potter ve Lanetli Çocuk sahne play (JK Rowling’in, John Tiffany, Jack Thorne) ilk beş de yer aldı.

Joe Wicks tarafından Yalın ve sağlıklı tutmak için 15 Dakika Yemekler Ve Egzersizler, yüzden bize bir sürü hey, yine de her zaman gelecek yıl var. 2016 yılında sağlıklı kalmak için çok meşgul gibi görünüyor. Kitaplar için beşinci sırada yer 15 Yalın oldu. جوائز كريستيانو رونالدو

Bu uygulamalar bize bırakır. Video Arayan Google Duo, video filtresi aracı MSQRD, Kamera 360 Lite Sürüm, Google Klavye ve 30 Gün Fit Mücadelesi Egzersiz Google’ın hesaplamalarına göre, yılın en trend uygulamalar vardı.

Oyunlar gelince, Pokémon Git tahmin edilebileceği Clash Royale, Ultimate Ninja Blazing, Dream League Soccer ve Slither.io. Klasik Yılan oyunu şeytani modern varyasyon takip çizelgeleri, tepesinde.

Google, daha fazla 65 milyar uygulamalar 2016 boyunca 190 ülkeden kullanıcılar tarafından indirilen söylüyor. طريقة سحب الاموال من neteller Bu yüzden birçok insan hala uzun soluklu film serilerinden, eski oyun ve fantezi dünyaları saplantı olduğunu bilmek güven verici.

  • Google sonunda Play Store’da spam uygulamalarını mücadele ediyor
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?