Bu Yıldız Savaşları X-Wing drone Senden bir Starfighter yapacak

Bu Yıldız Savaşları X-Wing drone Senden bir Starfighter yapacak

Eğer Star Wars ile büyüdü Eğer muhtemelen bir pilot olma ve destansı uzay savaşları uçan hayalleri vardı. Eh şimdi Propel uzakta Star Wars Savaş Quad uçağı ile gerçeğe çok uzun zaman önce bu rüya ve bir galaksi getiriyor.

İngiltere’de fırlatılmasının ardından, Propel Star Wars Savaş Quad şimdi ABD’de resmi olarak mevcuttur. 239 $ Brookstone ve diğer perakendeciler için retailed, sen arasında seçiminizi olacak T-65 X-Wing, Tie Gelişmiş X1 (Darth Vader’ın kişisel kamçı) ve 74-Z Speeder Bike Endor orman Ay’dan aldı.

 

Propel Bir Millennium Falcon modeli boru hattı olduğunu ancak şirket hala sivri frizbi doğru uçmak esasen ne yapma karışıklığı dışarı çalışıyor henüz mevcut değildir söyler.

Her drone ya öldürmek ucuz değil. Hepsi özenle high-end koleksiyoncu modeli gibi karmaşık paneli hatları ve ayrıntıları ile heykel ediyoruz.

 

Bu Propel hava layık dörtdöner içine bu klasik Star Gemiler açmak için bazı ödünler yapmak zorunda, dedi. X-Wing iki dalları iki ön rotorlar desteklemek için ana gövde çıkıntılı ile birlikte bir pil için yer açmak için bir pelikan gibi Boğaz sahiptir. Bu arada, Speeder Bike hiçbir onun film uyarlaması gibi şık.

 

Modelin gövdesi sadece dört peg bacaklar gibi kendi rotor üzerinde durmak olarak Tie Gelişmiş X1 drone forma yumuşak geçiş yapar.

En sevdiğiniz çocukluk uzay şekiller alarak üstüne, Savaş Dörtlü etrafında sinek eğlenceli bir ton vardır. Üç saniye içinde 35mph 0’dan 40mph maksimum hıza ulaşması ve hızlandırmak için mümkün, bunlar gerçekten hızlı bir şekilde etrafta zip.

Daha Fazlası

Dahası, bu uçağı lanet lazerler ateş. Sen kızılötesi sensörler ve yayıcılar ile donatılmış olan her drone kavgaları sayesinde dışarı oynamak mümkün olacak.

Tabii ki, hiç kimse sadece otomatik bir as pilotu gecede olur. Ve böylece Propel yavaş yavaş hem genç ve yaşlı drone tanıtımlarında yardımcı kendi uçan becerileri kadar rampa içinde bir eğitim programı oluşturdu.

Yaklaşan bir akıllı telefon uygulaması kontrolleri çalışmak ve drone uçmayı nasıl kullanıcıları öğretir bir sanal eğitim simülasyon içerecektir. Oradan, kullanıcıların drone seviyede tutmak ve eğitim tekerlekleri çıkarmak için güvenli hissediyorum kadar 10mph’nin hızını sınırlayan bir moda drone geçiş yapabilirsiniz.

New York’ta bir fırlatma etkinlikte, biz eğlenceli güvenlik modunda drone ile oynamak için var, ama biz gerçekten dışında bu şeyi alıp yaklaşık uçmak için sabırsızlanıyorum.

 

şu ana kadar bu uçaklardan dışarı alabilirsiniz tek olumsuz şey. Sadece pil dışında uçuş süresi 6 ila 8 dakika olsun ve tam şarj yaklaşık 30 dakika sürer. İyi haber, iki ekstra piller kutuya dahil edilmiştir.

 

Hatta koleksiyoncular her drone olarak, hangi gelir box konuşan özeldir. Paketi açtıktan sonra Death Star iç. Ve klasik Star Wars tantana ile kapalı sondaj hoparlör anımsatan kadar hafif panel ile karşılaşacaksınız.

Genel olarak, biz bu Star Wars hayranları için bekleyen edilmiştir drone olduğunu düşünüyorum. Savaş Dörtlü aynı zamanda eğitim modları gerçekten hemen drone çökmesini engellemek eğer çocuklar için almak için en iyi uçağı biridir.

  • Sevketmek Star Wars drone 2016 bizim favori Tatil Hediye olabilir
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?