Bu söylenti HTC 11 gözlük gerçek olamayacak kadar neredeyse iyi için ses

Bu söylenti HTC 11 gözlük gerçek olamayacak kadar neredeyse iyi için ses

Bu satış rakamları açısından dünya değişti olmayabilir, ama biz yine de 2017 yılında bazen ortaya çıktığında HTC 11 içerebilir ne 10. Şimdi bizim ilk ipuçları var bu yılki HTC ile çok etkilendim. لربح المال

Bunlar söylenti gözlük oldukça saygın Çinli kaynaktan ama bize spekülatif tarafında biraz ses, buna göre HTC 11 beklenti-o-meter ayarlayın. henüz taş koymak gibi bu almak olmaz.

İçerdekiler HTC 11 kesinlikle makul bir Snapdragon 835 işlemci, sallanan gelecek ve biz zaten telefon hakkında işitme oldum ne güzel uyuyor 5,5-inç, 2560 x 1440 piksel ekran yer alacak söylüyorlar.

En yüksek güç?

Telefon ayrıca RAM benzeri görülmemiş bir 8GB ve daha az inandırıcı dahili depolama, ve 256GB kadar gelip uçlu. لعبت البوكر Görünüşe göre ekrançerçevesi ücretsiz ve sınırsız, birkaç yeni telefonlar için uçlu oldu bir şey olacak.

Nihai telefon spec kontrol listesinin tamamlanmasına arka, ön etrafında bir 8-megapiksel kamera ve içeride oldukça etkileyici bir 3,700mAh batarya etrafında bir çift objektifli, 12-megapiksel kamera konuşma var.

Bu özellikleri tümü doğru olduğu ortaya çıkar, o zaman HTC 11 gerçekten dikkate alınması gereken bir güç olacak ve muhtemelen de bir cüzdan-avı fiyat noktasında görünür. Nisan Şubat-her yerde olabilir şimdi ve HTC 11 lansman tarihi arasındaki bolluk daha sızıntıları, mağaza konum şüphe yok. 1xbet.com

  • Her şeyi biz yaklaşık HTC 11 kadar biliyorum

Softpedia aracılığıyla

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?