Bu sahte Apple Şarj neredeyse kesinlikle felaket sona erecek

Bu sahte Apple Şarj neredeyse kesinlikle felaket sona erecek

Apple Şarj

Apple Şarj, markalı vites için üst raf fiyatları isteyebilir, ama daha ucuz, üçüncü taraf alternatif kendi olabilir belki bugünkü tehlikeler yerleşmeden görünür.

Ticaret Standartları, bir İngiliz tüketici otorite, BBC’ye göre, sadece bir temel güvenlik testi geçebileceği sahte ürünlerin sadece% 1 bulmak için Apple onaylı donanımları gibi davrandığından şarj test etti.

Testler sahte şarj çok sayıda Amazon’da satılan ediliyordu Apple şikayetler tarafından teşvik edildi. Sekiz farklı ülkede satılmaktadır – – Test 400 sahte şarj dışarı sadece üç elektrik çarpması korumak için yeterli yalıtım sahipti.

Buna karşılık, yetkililer pimleri, uygun (veya yok), bir sokete şarj regülatörü muayene veya diğer şirket logoları geçti işaret işaretler nasıl bir gözü ve kullanıcının dahil tutarak gerçek ürünler için dışarı bakmak için kullanıcıların çağırıyorum talimatlar ve uyarılar.

  • 20 en iyi taşınabilir şarj

Orada birçok marka bir Apple birinin üzerine bir ‘Appel’ şarj gidiyor. Hala okunaklı olmasına rağmen sadece olumsuz sonuçlar doğurabilir biraz para kazanmak için. Bir önemsiz aksesuar yangın, şok, hasarlı elektronik, ya da sadece boşa para riskini içerecek şekilde .

Tabii ki, Apple kendi dübel ve şarj kendi web sitesinde doğrudan satıyor, böylece cadde her zaman var.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?