Bu robot DJ DJ Yoda ile deste dönmeye İzle

Bu robot DJ DJ Yoda ile deste dönmeye İzle

DJ Yoda

melodileri dışarı pompalama: robotlar yapabilir yeni şeyler listesinde bu hafta. O Ford Fiesta lansman partisinde diskleri iplik iken DJ Yoda bir YuMi robot katıldı. ألعاب لربح المال الحقيقي 2024

“Ben klasik orkestra, bir beatbox ve bando ama DJ bir robot öğretim ile daha önce işbirliği ettik deli olmuş,” İngiliz Turntablist dedi. روليت زيرو “Ben bu işe gidiyordu ya. En büyük zorluk robot kodlayıcılar ritim öğretmeye çalışıyordu değilse bilmiyordum. Hesap makineleri bir sürü vardı zamanları vardı.”

vuruş dışarı tırmalama yanı sıra YuMi robot aslında güverte arkasında bazı iyi şekiller atar – Ford perde arkasında aşağıda gömülü görebilirsiniz etkinlikte, bakmak araya gelmiştir.

DJ’ler çok yakın bir gelecekte droidleriyle yerini olmayacak şekilde robot yaptılar her şey, kodlayıcı bir ekip tarafından ayarlandı. لعبه كرات Öyle olsa bile, bu makineler her zaman akıllı alıyorsanız hatırlatıcı uzun bir çizgi, son var.

Ford daha önce kendi üretim hatlarında Yumi gibi işbirlikçi robotlar kullanarak olmuştur. AI ayaklanmaları minimuma aşağı tutulmalıdır, böylece botlar özellikle güvenli ve kontrollü bir şekilde insanlara birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

DJ’ler Yoda ve Yumi ama en basının gözlük dikkate arasında herhangi bir gelecekte işbirliği Hayır kelimesi henüz Ford’un lansman partisi biz güverte arkasında bir robot son gördüğümde olsaydı biz sürpriz olurdu bu gün başlattı.

  • Robot işleri: droids kimsenin en güvenli iş için geliyor ve
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?