Bu BlackBerry Merkür QWERTY klavye ile tamamlandı mı?

Bu BlackBerry Merkür QWERTY klavye ile tamamlandı mı?

BlackBerry bir final, yakışıklı oyununda üç koldan gitmek yaşıyor: Biz DTEK50 ve DTEK60 ve serinin son, DTEK70 veya BlackBerry Mercury gördüm, sözde klasik BlackBerry tarzı klavye gelip gidiyor.

Şimdi Weibo, bir Çinli Twitter tarzı sosyal ağ platformu üzerinde sızan görüntülerin bir dizi yaklaşan Merkür bizim ilk göz ne olabilir var – görüntüler altındaki Android ve QWERTY klavye ile çalışan, bir garip şekilli yakışıklı göstermek .

GSMArena raporlar gibi, resimler başkalarına farklı değildir bir iç BlackBerry sunum geri Haziran ayında sızdırılmış. افضل طريقة للربح في الروليت Haber ilk BlackBerry üç yakışıklı planları hakkında yayılmaya başladığı yaz aylarında erken oldu.

Özellikler ve tasarım

Bir 2.0GHz Qualcomm işlemci, 3GB RAM ve depolama 32GB: Şimdiye kadar söylenti gözlük (biz sadece belirtilen 2 oranında olağandışı 3 ile) 4.5-inç ekran yer alıyor. Telefon bildirildi 18MP arka kamera ve ön bir 8MP balığı sallanan gelecektir.

Bir lansman için tarih itibariyle Q1 2017 söz edilmiştir. Bu yüzden bir şey görevlisine duymak için beklemek çok uzun olmamalıdır. Gerçek fiziksel klavye ile bir BlackBerry telefon için piyasada iseniz, bu sizin son şansınız olabilir.

Fotoğraf şimdiye kadar BlackBerry Mercury hakkında duydum ne maç yok iken. كيف تربح في لعبة الروليت Web üzerinde en saygın kaynaklardan birinden değiliz. لعب روليت مجاني Bu yüzden biz bu henüz nihai tasarım olmanın evin bahis olmaz.

  • BlackBerry sonraki telefonlar Android ile son gasp olabilir
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?