Bu 9 çıldırmış durumda modifiye bu kadın oyun PC efsanevi durum meydan

Bu 9 çıldırmış durumda modifiye bu kadın oyun PC efsanevi durum meydan


Sadece şuna bak. Geek Aramak Millet gitti ve bir deli, tüm dahili bir kadın gibi oyun PC şekilli ve stil AMD.Ev yapımı bir video, iki Geek ve genç grafik ve işlemci oluşturmak, böylece seçim için siyah ve kırmızı renk düzeni isteyen açıklar çocuklar İsteyin.
Bu bugün en iyi PC oyunlarından bir tanesi olarak belirlendi.
Oh, ve her şey koyu kırmızı soğutucu ile soğutulmuş bir sıvıdır. Çok da güç düğmesi stand uçuş sopa bir tetik. Lehim ve kesme bir ton metal, akrilik, silikon ve plastik canavar, tüm video aşağıda onların ayrıntılı oluşturmak için dahil oldu.

Bu muhteşem oyun teçhizat Gözden genel durum prosedürler oyun bu gün gibi ne bir fikir ararken bizi. 365 bet Meğer oyun sadece bu özel durumlarda bak her zamankinden çok daha gerçek.
Bu temelde son oyun combo olmak PC özetler Nintendo anafikir. Vida telif hakkı, müthiş bir şey, özel bir sıvı soğutma pratik Dünya 1-2 Rekreasyon içine boru.
Dostum, bu şey düz 13 kasadan sökülüp görünüyor. Sanat adamı, şimdi bu kıyamet işi o kadar yaklaşınca çok Tonoz muhtaç olduğumuzu bize hatırlatıyor. !

DogFighter Steam Platformunda

Bu kadın benzer Bu adam aşırı görünüyor ne maruz bileşenleri ve kafes ziynet rulo. Daha yakından bakmak ve aslında Kare parçaları kesip l3pje ve sabit boru ile değiştirilir, soğutma sisteminin bir parçası haline durumda kendisi dönüm fark edeceksiniz. Düşünsene, herhangi bir “bomba etkisiz hale getir” modunda bir tesadüf mü?
yapı bir oyun PC steampunk yapabileceğini Kim düşünebilirdi ama bu gördüğümüz kapalı çekerek yakın görünüyor. Bir dogfighter orta konsolda siperler.
Bu sadece bir vaka gibi, ama kahretsin uyuşturucu görünmüyor olsa Fraktal Tasarım küpü birinin üzerine metal bir kaplama olabilir. لعبة الحظ الحقيقية Çok tehlikeli bir şeyin içinde tutuyor gibi görünüyor bu durumda. Öyle ümit ediyorum.

Sistem Gereksinimleri

Eğer bu çılgın PC kasası modifiye bu spiral ilham tank PC oluşturmak ilham edildi, sonra kırmızı bir görünüm elde etmek için aynı parçaları kullanarak benzer bir şey inşa etmek için deneyebilirsiniz. Sadece kaynak veya uygun ekipman, yetişkin gözetimi ve bütün bu iyi şeyler olmadan lehim yok.
Amazon; $259/£ $82/£Amazon

Bellek 112: 16 GB G. Skill Sniper DDR3 Ram
Anakart üzerinde 142: Ben PLAKAYA-G ATX
Grafik 61: MSI GAMİNG GeForce RX 480 $138/£
İşlemci: AMD FX8320

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?