BitConnect Kapanacakmı?

bitcoin stock getty

Bitcoin Nedir?

Bitcoin dijital bir para birimidir bitcoin 2009 yılında ortaya çıkmıştır ve her geçen gün popülaritesini yükselten bitcoin merkezi ve bir birimi olmayan bitcoin finans piyasalarında başı çeken bir para birmidir. Bitcoin’in dünya finans bankasında yer alması bir anda herkesi ona taraf çekti. Bitcoin daha çok ABD(Amerika Birleşik Devletleri)’de ön plana çıkmıştır. Yatırım şirketi olan bu şirket finans bankalarında en büyük para birimine sahipti.

“BTC” Dünya genelinde kabul edilen kısaltmasıdır. Bitcoin Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılından bu yana piyasalarda işlem gören en büyük dijital para birimi olarak tanımlanır. Bitcoin daha çok BitConnect ile tanındı. Sadece bilgisayarınızı açık tutarak para kazandığınız zaman tabi kide dünya genelinde kısa zamanda en çok kişi ziyaretçiye ulaşmayı başardı.
Bitcoin hakkında daha iyi konu için tıklayın!

BitConnect Peki Ne Oldu?Neden düşüş yaşadı?

Son aylarda gündemde olan en çok konuşulan şirketlerden birisi Bitcoin olmuştu. Kısa zamanda fazla ziyaretçi bulmuş ve parayı kasıp kavurmuştu. Bitcoin’de ani düşüş yarandı ve bu düşüş zamanı BitConnect kapanması gibi kelimeler ortalıkda kullanılsa da, kapanması bizce yalan olur. Dünyaca ünlü para piyasasında en değerli seviyede olan Bitcoin dün akşam çağında rekor düşüş yaşadı.

Bu büyük düşüşün ardından performansı azalsa da yatırımcılarda panik oldu. Basında açıklama yaparken BitConnect’in kapanması lafı ortaya atıldı. Sebeplerini açıklarken bu gün de basında konuşma zamanı düşüş baş verdikten 1 saat sonra farklı ülkelerden “Ddos” saldırısına uğradığını vurguladı. Bitcoin yükseldiği zaman Amerika Birleşik Devletlerinin gözü önündeydi. اندرويد كازينو Bu düşüş’de Amerika Birleşik Devletlerine hem zarar hemde yarar oldu diye biliriz.

En çok nerelerde düşüş yaşadı?Ne kadar düşdü?

BitConnect
Haber bültenlerinde üst düzeyde yapılan konularda Bitcoin’le bağlı dışlamalar,kötülemeler,güvensilik sorunları üste çıktıktan sonra Bitcoin’in daha hızlı düşüşüne sorun oldu. Düşün zamanı 17.25’i bularak 11 bin dolardan 10 bin 972 dolara kadar düşüş yaşadı. Aynı sürede, yüzde 21.55 düşüşle 1,000 doların da altına inerek 971.78 dolara düşmüştür.
BitConnect

Peki şimdi yatırım yapmaya değermi? العاب سباق الخيل

Şu anlık bizce yatırım yapmak tehlikeli olur. Söz konusu BitConnect ise kapanabilir. Şimdi bu kadar düşmüşken az bir yatırım yapa bilirsiniz. Zaten az yatırım yaptığınız zaman eğer artarsa yine para katlamış olursunuz. Eğer fazla para koyarsanız sizde düşüş yaşaya bilirsiniz. العب بلاك جاك اون لاين Hiç tehlikeye atmadan az bir yatırım yapa bilirsiniz ve size zarar olmaz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?