Bedava Backlink Veren Önemli Siteler

Bedava Backlink Veren Önemli Siteler

Backlink Nedir?

Backlink web sitenizi daha önceden ziyaret etmiş olan kişileri reklam aracılığı ile web sitenize tekrardan geri dönmesine olanak sağlıyor. العاب بوكر Bu durumda ise trafiğiniz, sıralamanız yükseliyor ve web siteniz arama motorlarında daha üst sıralara çıkmış oluyor. Backlink alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu da bulunuyor. Bu konular web sitenizin konsepti ile bağlıdır.

Uyumlu Olmayan Backlinkler

Çoğu web sitenin sağ, sol veya herhangi bir yerinde 100 adet backlink 1$ veya 5TL olarak paylaşılan reklamları görebilirsiniz. Bazı kişiler bu durumdan faydalanmayı daha güzel ve daha ekonomik olduğunu düşünüyor. تعليم البوكر للمبتدئين Ancak ucuza satılan backlinkler’de bir kurnazlık bulunuyor. 100 adeti normal olarak 5 TL söylesen de burada gizli tutulan tek konu satılan backlinklerin hangi türde backlink olmasıdır. Yazılım ile ilgili web siteniz varsa bu durumda siz yazılım içeren web sitelerden backlink almalısınız. Ancak ucuza satılan backlinkler ise mobilya, drone satışı ve diğer konseptlerde olabilir.

Uyumlu Olmayan Backlink Kullanırsak Ne Olur?

Eğer konseptinize uygun olmayan backlink alırsanız arama motorları tarafından dışlanırsınız. مواقع مراهنات كرة القدم Çünkü, konseptinize uygun olmayan web sitelerden backlink alıyorsunuz bu durumda da diğer web siteleri daha öne geçiyor. Arama motorları tarafından güzel performans alarak hitinizi yükseltmek istiyorsanız o zaman uygun backlink alacaksınız. Sadece ücretli değil ücretsiz ve sizin konseptinize uygun backlink veren sitelerde bulunuyor.

Bedava Backlink Veren Önemli Siteler

1. Peplr

Peplr son dönemlerde en popüler bedavaya backlink veren sitelerden biridir. Çalışma ve tasarım konusunda “Twitter”a benziyor. Sponsorlu bağlantılar, sponsorlarla ilgili bir sürü hashtagler barındırıyor. Bu yüzden en fazla kullanılan site oldu.

2. Foodspotting

Bedavaya web site reklamı ve backlink veren en performanslı sitelerden biridir. Çalışma mantığı çok kolay. Foodspotting sitesine giren kullanıcı sizin web sitenizi görüyor veya başka bir kişinin sitesini görüyor. Bu durumda Foodspotting’de para kazanmış oluyor.

3. Storify

Yazılım ile ilgili olan web siteleri için çok güzel bir web sitedir. Çünkü, Storify tamamen SEO ile ilgili web sitedir. Storify üzerinden backlink alarak, SEO’nuzu yüksek seviyelere taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda çoklu sosyal medya platformu üzerinden de paylaşım yapabileceğiniz bir web sitesidir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?