Backlink Nereden Alınır, Nereye Eklenir?

Backlink Nereden Alınır, Nereye Eklenir?

Backlink geri dönüş bağlantısı olarak bilinir. Çünkü, web sitenizi daha önceden ziyaret etmiş insanlar geri dönüş bağlantısı sayesinde tekrardan web sitenize dönüyor. Bu bağlantılar arama motorlarının göz bebeğidir. Arama motorları satın aldığınız, kullandığınız veya satacağınız tüm bağlantıları dikkatle gözetliyor. Eğer uygun olmayan geri dönüş bağlantısı satın alırsanız, sizin için büyük sorun olur. Arama motorlarında uygun olmayan konsepte aldığınız geri dönüş bağlantısı arama motorları tarafından dışlanır. Bu yüzden ucuz bağlantılara dikkat edin.

Backlink Nereden Alınır?

Uygun fiyatlı, sertifikalı backlink satan şirket bulmak kolay değildir. Genellikle en iyi satıcı sertifikaları PR8 ve PR7 olarak biliniyor. Eğer herhangi backlink satan şirket PR8 ve R7 destekli backlink satıyorsa o zaman web siteniz daha hızlı yükselir. Bu yüzden doğru seçim yapmanız gerekiyor ucuz ve ekonomik değil de pahalı ve yüksek kaliteli olmalı.

En İyi 5 Backlink Alınabilecek Siteler

Amazon – Dünyaca ünlü alışveriş sitesidir. Aynı zamanda PR8 sertifikalı yüksek performanslı geri dönüş bağlantısı satışa sunuyor. Geri dönüş bağlantısı alınabilecek en iyi yerlerden biri.

Piwik – . Piwik açık kaynaklı kod öğrenmeye yönelik bir web sitedir. Dünyaca ünlü araştırma programında Piwik sitesinin Google Analytics’den daha iyi olduğu herkese sunuldu.

Ma.tt – WordPress kurucusunun kendi kişisel blog adresidir. Konu WordPress olunca en yüksek kaliteli bağlantıları ve PR8 sertifikasını sunuyor. Aynı zamanda ücretsiz geri dönüş bağlantıları da barındırıyor.

Quora – Geniş kapsamlı içeriğe sahip olan Quora sitesi, yüksek kaliteli içeriklere sahiptir. İkincil olarak sağladıkları backlinkler elbette PR7 sertifikasını bizlere sunuyor.

CSS-Tricks – Yazılım ve kodlama ile arası iyi olanlar için uygun bir site. Ücretsiz sağladıkları backlinkler sayesinde web sitenizi şahlandırabilirsiniz. طريقه لعب الطاوله Aynı zamanda geri dönüş bağlantıları PR7 sertifikası destekliyor.

Backlink Nereye Eklenir?

İçeriğinizi yazdığınız andan sonra hemen SEO düzenlemelerine başlıyorsunuz. بتواي Bu zaman başlıkları ve diğer etiketleri düzenliyorsunuz. Aynı zamanda içeriğinizin ismini ve bağlantısını ayarlıyorsunuz. Backlinkleri aldığınız siteye uygun Yönetici Panelinden geri dönüş bağlantısı olarak ekleyebilirsiniz.

Backlink Nasıl Kontrol Edilir?

Ahrefs sitesi sayesinde ücretli ve ücretsiz şekilde web sitenizde bulunan backlinkleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda kırık ve işe yarar backlinklerinizide görmüş olursunuz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?