Artık onları daha akıllı hale getirmek için çocuğunuzun telefon bağımlılığı kullanabilirsiniz

Artık onları daha akıllı hale getirmek için çocuğunuzun telefon bağımlılığı kullanabilirsiniz

Telefon

onların eğitim yolunda duruyor kendi telefonunuza veya tabletinize çocuğunuzun bağımlılığı buluyor musunuz? İşte Oynarken öğrenme içine aptal yardımcı olmak için basit bir numara.

My Way hala sevdikleri oyunlar ve uygulamalar kullanırken öğrenmek için onları teşvik edecek ebeveynlerin çocuk telefonunuzda veya tabletinizde yükleyebileceğiniz bir uygulama oynayın.

anne istediğiniz zaman, onlar bir eğitim soruya cevap gelene kadar cihazı kullanmak için güçlü olmak çocuğu duracak My Way oynayın.

Örneğin, Pokémon çocuğunuzun bir matematik denklemi cevap ve oyun devam eder hemen önce almak zorunda kalacak git oynamaya devam etmek. Onlar cevap kadar işe yaramaz cihazın uygulamalar geri kalanı ya dolandırıcı mümkün olmayacaktır.

konular gelip ne Ebeveynler üç yirmi dakika aralıklarla, soruların sıklığı karar yanı sıra edebilirsiniz. çocuğunuzun yaşına bağlı olarak farklı düzeyleri vardır.

Gerçek ebeveyn kontrolü

TechRadar çok yakında bir okul öncesi çağındaki kişiler için soruları destekleyecek app doğruladı Londra 2016 Disrupt TechCrunch, My Way CEO’su Salma Cevher Play konuştu.

telefonunuzda veya tabletinizde başka bir şey yapmaya muktedir onlar PIN numaranızı bilmeniz gerekir – Çocuğunuz ya blok almak için hiçbir yolu yoktur.

App Store ve Google Play Store ve hemen Küçüğünüzün telefonunuzda veya tabletinizde yüklemek mümkün olacak My Way ücretsiz oynayın. ivermectin heartworm prevention dosage

Uygulamanın Çocuğunuz olsa sorular arasında ne yaptığını üzerinde hiçbir etkisi olmaz, bu yüzden onları istemiyorum o çevrimiçi onlar bir şey görmüyoruz sağlamak için diğer ebeveyn denetimleri kurmak gerekir.

  • 2016 yılında çocuklar için en iyi tablet seçenekleri
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?