Araçlarınızı gerçekten yalnız güneş enerjisi yaşayabilir?

Araçlarınızı gerçekten yalnız güneş enerjisi yaşayabilir?

Mobil teknoloji şaşırtıcı bir hızla ilerleyen, ortalama bir akıllı telefon artık normal olarak dizüstü bilgisayarlar veya masaüstü Bilgisayarlar ile ilişkilendirmek isteriz sayısal güce sahip. Ancak, üzücü statik kalmış olan bu cihazların bir yönü pil ömrü. “Dumbphone” günlerde pek güvenilir 8210 Nokia veya Sony Ericsson K700i telefonunu bir hafta tek bir şarjla son beklemek gerçekçi değildi, ama iPhone 7 ve Galaxy S7 gibi modern Cep Telefonları bir üst için nefes nefese önce tek bir gün almak için şanslı. Bu hızlı gelişmeler şarj ve daha yüksek kapasiteli güç hücreleri doğru yönde atılmış bir adım olsa da pil dünyasında büyük bir atılım daha gelmedi, çok açık. Sorun alternatif şarj seçenekleri, harici pil ve güneş şarj olarak bir artışa yol açtı.

O Zaman Güneş Bir Çözüm Mü?

Şahsen taşınabilir pil ile yaptık ettik ise büyük ölçüde suyu al doyumsuz iştah Pokemon yanıt paketleri kendimi güneş enerjisi ciddiye £40 dodocool 000 mAh taşınabilir solar şarj cihazı göz atarken önce kabul istemezdim. Büyük iş çatılarında güneş panelleri ile birçok hane şahitlik edecektir güneş serbest enerjisini şu anda. Tesla gibi büyük teknoloji bile oyuncular eylem üzerinde alıyorsanız.

Bu söz konusu Pokemon gibi uygulamalar değerli mobil gücümün tamamını işgal ile sürekli etrafında yürümek için kişisel ihtiyaçlarımı göz önüne alındığında, dalma almak ve gerçekçi sadece gazetecilik adına iPhone 7 benim tüm güç. Güneş ışığını kullanarak bütün bir hafta hayatta kalmak, tabii ki ben karar verdim.

Cihaz Seti

Hafta başlangıcı büyük ölçüde dodocool şarj cihazı aslında nasıl çalıştığını anlamaya geçti. Sert kumaş ve evler iki panel bürünmüş. Arkasında ayarlanabilir bir ayaklık o güzel güneş ışınlarını emdiğini ve gıda olmak üzere mobil cihazlar için onları çeviriyor. LED kullanışlı küçük bir portakal gösterir ancak uygun pozisyonda yerleştirmek için izin verir. Sadece cihazınıza doğrudan güç sağlayan piyasadaki diğer güneş panelleri aksine, dodocool teklif iki USB port üzerinden güç şarj 2.1 kaynağı olan 10000mAh Li-Polimer pil, geniş enerji tasarrufu sağlar. Kutusunda bağlantı kablosu olsun, ama doğal olarak cihazınızın gerekli. Yıldırım ya da USB Type-C kablo kullanabilirsiniz.

Güneş panelleri kendilerini kolay depolama için katlayın. Ve pil ve USB bağlantı noktaları ayrıca, telefonunuz için oda var bu yüzden saklamış şarj sırasında yerleştirebilirsiniz. Herhangi bir zip-up pocket, gizlidir. Birden fazla cihaz varsa da suyu biraz ihtiyacı olan biri ile çıkılırsa bir anda ilk iki USB bağlantı noktası vardır çünkü. Telefonunuzu cihaz kendi dahili bataryası tepesi üzerine bağlı aygıtların öncelik olarak güneş panelleri olunca pili şarj edecek bağlıyken, ama eğer kapalı iseniz ve sadece şarj modu, panel aşağı katlanmış olsa bile yerleştirir. Birimi üzerinde bir düğmeye basın korunmuş enerji kullanmak istiyorum. Dört mavi LED 10000mAh batarya kalan şarj miktarını gösterir.

Güneş

Bir gün şaşırtıcı panelleri kullanılabilir güç haline güneş ışığı bir çeyrek dönüş sadece yetenekli olduğu gibi oldukça uzun süren paneli kendisi, bir süreç hücuma geçti. Doğrudan güneş ışığı altında günün en çok bu nedenle çeşitli windows birimi yeniden konumlandırma güneşin hareketini telafi etmek için harcandı; tüm güneş panelleri gibi, dodocool bu seçenek en iyi çalışır. Şarj güneş grim Kasım bulutların arasından dikizlemek için mücadele edildiğinde bile yaktı kaldı açtığını fark ettim, ancak bulutlar işlevselliği azaltabilir.Test benim en bulutlu ve kasvetli günde bile, şarj geleneksel olarak hüzünlü İngiliz hava Yarışması tekme göt tek bacaklı bir adam gibi işe yaramaz böyle bir cihaz yapmak istiyorum, en büyük korkularımdan biri ortadan bazı enerji,: almaya devam etti.

Eve geldiğimde şarj cihazı 10000mAh batarya doluyor sorunum yok. Tek baş ağrısı sürekli pencereden pencereye mevcut ışığı en iyi şekilde sağlamak için hareket ediyordu.Böyle bir paneli kullanır kapalı olan tüm şüphenin ötesinde kanıtlanmış, üç gün dışarı çıktığınız tarafından özgüvenim risk karar verdi. Dodocool masası etrafında yürüyorsun, bir sırt çantası gibi sırtında yıpranmış sağlayan her köşesinde dört metal halkalar vardır. Bu sürekli harici bir güç banka bağlı telefon üzerinden bazı somut faydalar sunar; cebinde (kişi sarılı büyük bir güneş paneli yok bedeli) ve sabit bir ücret sağlar.Eğer güç banka hiçbir şey için boşaltma ve sevilen araçlar için herhangi bir meyve suyu olmadan olma konusunda endişelenmenize gerek yok, özellikle uzun bir yolculukla gidiyoruz eğer daha az kilo.
Tanrı ile şarj

Blue sky

10000mAh kapasitesi üzerinde dodocool beni her güneş ışığı ile suyu yaklaşık üç gün verdi tepesi ihtiyaç duymadan tamamen iPhone 7 üç kez şarj edebildim. Şarj hızlı lüks-alışkın Android kullanıcıları paneli sadece yavaş alışık olduğundan hızları şarj bekleyebilirsiniz. Yani 2.1 A maksimum çıkış olduğunu unutmayın. Bay Mavi Gök yüzünü göstermeyi reddetti. Açık bir pencerenin yanındaki paneli vardı sürece nerede hesap gün içine çekerken bile, yavaş yavaş bu Tanrı-ışınları içmeye devam etti.

Ya da iki kısa bir yürüyüş her gün aynı zamanda doldurmak yardımcı oldu, ve bir kez rutin içine düştüm, test süresi boyunca kullanmak için kendime yasakladı vardı prize Bayan bile bilmiyordum. Mobil açısından en azından, başarılı bir şekilde ızgara kendimi çıkarmış oldu. Bir üst konuşmak beni engelledi yağmur yağdı, ne zaman gerçek bir sorun ile karşılaştım sadece zaman yürüyüş oldu. Dodocool solar şarj cihazı maliyeti 40 (yaklaşık 50$) TL,$67 AU göz önüne aldığınızda, bu nedenle onları çeşitli satın almak istersiniz. Ve kıyamet Kalesi post etrafında onları salgılar.

Ve normalde her gün ailenin telefonları şarj etmek için hazır edersin elektrik parası ödememek olursa düşünmek için cazip. Kötü hava tabii ki, seninle bir güneş paneli her yerde seni taşıyan pratik herkes için bir seçenek değil demek. Ve bütün bir hafta iyi kargaşaya planları şarj güneş atın. Ama zombi kıyamet koptuğunda ve enerji kaynağı kaçınılmaz olarak kesiliyor. Cephanelik böyle bir alet olması müteşekkir olabilir. Ayrıca insanlık parçalanan elbette etrafında iken telefonu sinyali olmadan olurdun. Ama bu başka bir gün çözülmesi gereken bir problem.
Tüm araçları tutmak için 10 parlak güneş enerjili çantaları

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?