Apple mektup kendi otomobil teknolojisi üzerinde çalışıyor başka bir ipucu düşer

Apple mektup kendi otomobil teknolojisi üzerinde çalışıyor başka bir ipucu düşer

Apple’ın otomobillerin dünyasında ilgi çok belli gibi görünüyor. Ama biz bunu görürsünüz, üzerinde çalışıyor. Ve nasıl Cupertino şirket için bir öncelik çok ne ayrıntıları bir gizem şey kalır. ربح المال من الانترنت مجانا

En son ipuçları Ulusal Otoyol Trafik Güvenliği İdaresi (NHTSA) Ürün Bütünlüğü Steve Kenner Apple’ın Direktörü bir mektup gelir.

o “biz ICAR üzerinde çalışıyoruz” demiyor da, sahip özerk sürüş testlerinden elde edilen verileri paylaşmak edebilmek için şirketlerin çağrı ve sorar NHTSA alanında yeni girenleri izin (Apple, demek) yok daha kurulmuş otomobil üreticileri olarak halka açık yollarda aynı test imkanları.

Makine öğrenme

Apple yönüyle ürünlerine akıllı AI eklemek için göründüğü kadar çünkü “makine öğrenmesi ve otonom sistemler” kendi ilgi mektubu gönderdi. Financial Times gazetesine verdiği demeçte. العب بوكر Her zamanki gibi, Apple bu self-driving teknolojinin tüm test ederken bu kullanıcı gizliliği bir öncelik olmaya devam vurgulamak için istekli oldu.

Apple’ın otomobil projesi hakkında duyduğum en son dedikodular ise yeni yayımlanan mektubun içeriği ile hizaya olacağını içlerinde gider akıllı teknolojisi, çalışan gerçek arabalar bina yoğunlaştırdığını oluyor olmasıdır.

Hala şimdi o bir uzun atış gibi görünüyor. Üzerinde bir gün edememek Apple rozetli bir araba. Ama önümüzdeki birkaç yıl içinde A noktasından B noktasına götürmek için Siri sormak için güçlü olmak imkanlar ölçüsünde iyi görünüyor. شرح لعبة بينجو

  • Benekli: Apple Araç kendi kendine sürüş teknoloji bu beyaz kamyonet ile test ediliyor mu?
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?