Apple bildirildi kendi haritaları geliştirmek için uçağı kullanmayı planlıyor

Apple

Google’ın arkasında sondaki yorgun, Apple bildirildi ölçüde uçağı kullanarak kendi haritaları geliştirmek için planlıyor.

Amazon’un Prime Hava bölümünden en az bir kişi olmak üzere – Bloomberg konuşan “madde ile tanıdık” insanlara göre, şirket araya robotik ve veri toplama uzmanlardan oluşan bir ekip koyarak meşgul edilmektedir.

Bu ekip, uçağı kullanımı ile, şirket şu anda mümkün olandan çok daha hızlı harita bilgilerini güncellemek mümkün olacak.

sadece rakip Google gibi, Cupertino merkezli firma olan göz önüne alındığında, şu anda yakalayabilir ve çok çabuk olacağını işi yapmak için hızlı ve hafif uçağı kullanarak, verileri güncellemek için kameralar ve sensörler ile kitted minivan ve araçlarda kullanır.

Aynı zamanda kolayca yol çalışmaları, sokak işaretleri veya bina ve trafik koşullarına değişiklikler gibi şeyler izlemek için uçağı dağıtmak olabilir. Şirket daha fazla güncel bilgi sağlamak mümkün olacaktır anlamına gelir.

Yükseği Hedefle

Apple 2012 yılında Haritalar uygulamasını başlattığı, yaygın olarak yanlış veriler için eleştirilmiştir. O tarihten bu yana şirket haritaların kalitesini artırmak için büyük çabalar sarf etmiştir.

uçağı kullanımı sadece daha doğru ve taze verilere, erişim vererek bir adım öne sürer.

Apple olsa karşılaşması muhtemel bir sorun ABD’de uçan drone üzerine FAA kısıtlamalar olduğunu.

Bloomberg şirket bu yılın Mart ayında “veri toplama, fotoğraf ve videography yapmak için bir insansız uçak sistemini işletmek” izni olduğunu bildiriyor.

Bununla birlikte, mevcut kurallar hala şirket önemli ölçüde uçağı kullanarak toplamak mümkün olacak veri Apple yararlılığını sınırı yok insanlar ve binalar üzerindeki uçağı uçamaz anlamına gelir.

Yani, şirket her zaman drone operasyon daha az kısıtlama var ülkede haritaları geliştirmek için kendi drone teknolojisini kullanarak başlayabilirsiniz.

tanıdık özellikleri

Apple sadece ya da açık haritalar geliştirmek isteyen değil. Görünüşe göre şirket, aynı zamanda kullanıcıların müzeler ve havaalanları gibi büyük ve çoğu zaman kafa karıştırıcı kamu binaları gezinmek sağlayacak bir iç görünüm özelliği üzerinde çalışıyor.

Bu zaten Google Maps tarafından sunulan bir özelliktir. cattle ivermectin dosage for dogs mange injection Ama olmadığını görmek ilginç olacak ve Apple onu oluşturmanıza yardımcı olmak için geçen yıl başlangıç. Elde etmek için çaba gitti, özellikle beri onun üzerine geliştirmek mümkün olacaktır nasıl.

Ayrıca şerit değiştirme için daha iyi rehberlik sağlayarak araç navigasyon geliştirmek için planları vardır. ivermectin paste for horses on humans Bu zamanında Google sadece sürücülere son derece yararlı olacağını özellikleri tanıtmak için onun iOS harita hizmetini güncelledi düşünüyor edilir. merck e ivermectina

Apple hala Google Haritalar zaten bir süre olmuştur özellikler ekleyerek olması hala bazı bölgelerde yakalamak yukarı oynuyor gösterir.

Ancak, doğru verilerin hızlı toplama göz önünde bulundurarak iyi bir dijital harita yaratma en önemli temelleri biri, erkek arıların şirketin kullanımı. Bir o Google ile eşit olması gerekir destek verebilir olduğunu.

Hem iç mekan haritaları ve gelişmiş sürücü destek katı tarih henüz belirlenmedi olmasına rağmen, gelecek yıl serbest bırakılması için planlanan özellikleridir. Apple uçağı göreceğiz zaman başımızın üzerinde yükselen daha az kesindir.

  • Apple bir el vermek ister misiniz? İşte en iyi 10 uçağı şu anda vardır
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?