Apple AirPods bağlantı endişeleri

e69e280c275dec4f5e16c7cf6b1ab54a

Apple AirPods bağlantı endişeleri

Özellikle, telefonun eksik kulaklık jakı dışarı acı çekmek için – – iPhone 7 ile birlikte ortaya çıkacak olmasına rağmen, Apple AirPods telefonun yayımlanmasından sonra MIA ay devam etmektedir.

hala doğrulanmamış olsa orijinal Ekim bırakma penceresi eksik sonra, işaretler, bu ay olası bir sürüme işaret ediyor. Ne var soygunu tüm hakkında ne gibi sorular bolluk ve şimdi, biz bir cevap olabilir.

Wall Street Journal tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre, bireysel kulak içi eşleştirme teknik konularda olabilir fırında daha fazla zaman ihtiyacı 159 / £ 159 kulak içi arkasındaki nedeni gibi görünüyor. soolantra indication

AirPods tasarımı, kaynaklar eşsiz teknik zorluklara kendisi verir, kağıt anlatmak ve hazır olmadan önce Apple ürünü serbest niyetinde değildir.

Eşleştirme

Her bir Mac veya iPhone kendi Bluetooth sinyali alan aşağı kırarak, Apple hala iki ayrı AirPods nasıl dışarı ütü görünür güvenilir kulaklarınıza dışı senkron müzik olmadan eşleştirilmiş.

Diğer kablosuz Fit gibi kulaklık veya PowerBeats2 Beats, sadece ev sahibi cihazdan tek bir sinyal gerekir, yani tek bir birim yerine iki ayrı parça olarak gelmek eğilimindedir. does ivermectin kill viruses

Bluetooth üzerinden bir meydan okuma AirPods eşleştirme bu marka yapar, ancak bir serseri kayıp rüzgarlar veya meyve suyu orta şarkının biterse de lojistik endişeleri sunar sadece.

Bu AirPods gecikme arkasındaki nedeni olmalı, Apple hala tatil için bir sürüm isabet kararlı görünüyor olsa da, işler sorunsuz çalışıyor almak için toplam re-design veya bazı ciddi mühendislik incelik ya sürebilir. ivermectin for babesiosis

Eğer bir yedek gerekirse, neden bu diğer büyük hediye fikirleri bazı kontrol değil, ama hey

– Biz Apple yarı pişmiş ürün çalkalama yerine bir çözüm bulur, ama bunu yaparken, bu yıl ağacın altında hiçbir AirPods anlamına gelebilir umut?

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?