Anahtar Kelime Nasıl Belirlenir?

Anahtar Kelime Nasıl Belirlenir?

Hedeflenen Anahtar Kelime

Hedeflenecek anahtar kelimeleri bilmek için, sadece belirli bir terime veya ifadeye olan talebi değil, aynı zamanda yüksek sıralamaları elde etmek için gerekli olan işi de anlamak önemlidir. Büyük markalar bu ay içinde en iyi on sonucu alır ve web üzerinde yeni başlıyorsanız, sıralamalar için yokuş yukarı savaş yıllarca çaba gerektirebilir. Bu yüzden anahtar kelime zorluklarını anlamak önemlidir.

Yardımcı Araçlar Kullanın

Google’ın AdWords Anahtar Kelime Belirleme aracı, SEO anahtar kelime araştırması için başka bir başlangıç noktasıdır. Anahtar Kelime Belirleme Aracı sadece anahtar kelimeler önermez, aynı zamanda tahmini arama hacmini hesaplamanıza da yardımcı oluyor. Aynı zamanda bu terimler için ücretli kampanyalar yürütmenin maliyetini de tahmin eder. Belirli bir anahtar kelimenin değerini belirlemek için mutlaka Aylık aranmasına ve kullanım sıklığına dikkat etmeniz gerekiyor. Bunların toplam aramaları temsil ettiğini unutmayın. Sıralamanıza ve görüntülenme sayısına bağlı olarak, uyumlu olmayan anahtar kelimeler için elde ettiğiniz gerçek ziyaretçi sayısı genellikle çok daha düşük olur.

Daha gelişmiş verilere sahip araçlar gibi, anahtar kelime bilgisi için diğer kaynaklar da vardır.

Birbu Dijital Reklam Ajansı olarak sizlere uygun fiyata SEO Optimizasyonu yapabiliriz. Tabi ki, tasarım ve diğer paketlerimizi seçtiğinizde SEO Optimizasyonu ücretsiz olarak yapılıyor. Sizlere hem yazılımsal hem de yardımcı eklentiler ile SEO hakkında yüksek düzey bilgi veririz. Aynı zamanda iki açıdan da web siteniz tam tasarım ve yüksek performanslı oluyor.

Neden Birbu Dijital Reklam Ajansı?

Türkiye’nin en geniş kapsamlı iki bölgesinde profesyonel şekilde çalışmaktadır. İzmir ve İstanbul bölgelerinde bulunuyor. Diğer firmalardan farkımız şu ki, daha cazip ve daha kaliteli web sitesi ortaya çıkartırız. Web sitelerinizi hostinge değildi özel sunucularımıza kurarak tam performans almanızı sağlıyoruz. Bu şekilde herhangi bir saldırı oluştuğunda web siteniz fazla etkilenmez ve hemen karşısı alınır. Ancak normal hostinglerde saldırı olduğu zaman siteye erişim bile kopabiliyor. Bu yüzden tüm firmalarda fiyat yüksek ve düşük oluyor. Eğer sizde arama motorlarında yüksek sıralamalar görmek istiyorsanız Birbu Dijital Reklam Ajansı sizi bekliyor olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?