Amazon Go gerçek dünya mağaza istediğiniz tüm shoplift sağlar, ancak daha sonra bunun için ödeyeceğiniz

Amazon Go gerçek dünya mağaza istediğiniz tüm shoplift sağlar, ancak daha sonra bunun için ödeyeceğiniz

nakliye teknolojisindeki fırsatlar ve avans miktarı ne olursa olsun, sadece lanet saklamak için sürüş ve o şeyi satın sizi tutabilirsiniz. Amazon bunu biliyor. Amazon git: Ve, Amazon, onun sonsuz kapitalist bilgeliği, o muamma bir cevabı var.

Basit bir YouTube videosu aracılığıyla açıkladı, Amazon Git, bilgisayarlı görü erken 2017 yılında online perakende devi makine öğrenme kafa kavramları getirdi açılması bekleniyor Seattle, Washington merkezli bir gerçek yaşam, tuğla ve harç bakkal ve “sensör füzyonu” – ooh, yeni bir terim kullanmak – buluşmanızı internet bağlantılı bir süpermarketi oluşturmak amacıyla.

Temel özü bir Amazon Git uygulaması ile, millet sadece bir turnike bağlı bir QR kodu tarayıcı ile Amazon Git mağaza kontrol edebilirsiniz olmasıdır. fogadóiroda eurovízió Bir şey almak zaman bilir ki, daha sonra mağazada her raf, sensörler ve kameralar çeşitli bağladım gibi görünüyor.

Oradan, Amazon Go otomatik alışveriş olarak doldurur uygulaması içinde geçici bir arabası günceller. Eğer bu öğeler ile size geldi aynı şekilde ayrıldığınızda, Amazon hesabı toplam tahsil edilir. online sportfogadás bet365

Eğer ayrılmadan önce birşeyler koymak için karar verirseniz, iyi s’all – Geçici sepeti otomatik herhangi bir değişiklik günceller.

teknoloji bu bit Hep birlikte bu aramalar ne Amazon’un şemsiyesi altına çalışan “Sadece Teknolojisi Out yürüyün.” Diğer bir deyişle, biz resmen hiç aslında tescilli olmayan özel teknoloji için serin isimleri bitti ettik. vegas kaszinó online

Birçok Amazon’un fiziksel kitapçılarda balked da – olsa, onun Dash düğmeleri popüler görünmektedir – şirket bir şey üzerine gerçekten sanki Amazon Git görünüyor. En azından, Amazon hızlı herhangi birimizin bekliyorduk daha mantıksal sonucu yol bakkal kendini ödeme getirdi.

Erken 2017 yılında Seattle, Washington 2131 at 7th Avenue Amazon git için dışarı bakmak – ya da bu teknoloji bildiğiniz her süpermarket devraldığı zaman sadece 2018 yılına kadar bekleyin.

  • Şimdi, bu Amazon Echo Dot hakkında?
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?