Al akıllı telefon bu Siyah Cuma herkesin ihtiyacı temelleri

Al akıllı telefon bu Siyah Cuma herkesin ihtiyacı temelleri


Daha çok akıllı telefon teknoloji muhtemelen en çok kullanılan parçasıdır. Sosyal hayatımızı çalışır, bizim e-posta yönetir, oyun bağımlılığı bizim yayınları ve Ama en kıymetli hakkınızı kullandınız mı?
Çok parlak yeni bir akıllı telefon alacak ama kesinlikle ortalama bir kulaklık. Eğer şanslıysan bir set kutusunda tek bir şarj cihazı almak eğilimindedir. Eğer evden ayrılırsan, ama yeterli donanıma sahip olduğundan emin olmak isteyeceksiniz ön kapı son girişim olanlar için çok kullanışlı. Mobil yaşamı geliştirecek telefon için aksesuar ve Kara Cuma Sal köşeyi fiyatları ile kendinizi donatmak için iyi bir zaman vardır.En sevdiğiniz akıllı telefon temelleri üç gözünü Kara Cuma için devam etmek için burada.

Kılıç Kablo

Eğer bu listeden satın almak için bir öğe seçerseniz, ek bir şarj kablosu olmalı. Seni evde sadece şarj kablosu çıktı, pil ömrü son 15% kurtarmak için umutsuz bir girişim gücü, ekran parlaklığı ve Bağlantı azaltmak için bizi zorluyor ettik sayısını söyleyemeyiz. Hatalarımızdan olsa öğrendik, ve şimdi evde bir çift, iş, araba bizim çanta bizim ve başka bir çoklu Kablolar gurur sahipleridir. Asla çok fazla olabilir. Kara Cuma satışları daha ucuz olması için ucuz ve olasıdır. Sadece telefonunuz için doğru bir olsun emin olun. iPhone sahipleri amiral gemisi en 2016 C kablo alışveriş listesinde olması gerekir-C bağlantı noktaları – USB Tip bir USB Tip sahip akıllı telefonlar Android ise Yıldırım bir bağlantı seçin. Daha ucuz ve daha eski Android telefonları genellikle bağlantı bir bağlantı gerektirir.
Amazon dükkanı telefon şarj kabloları
fişler

olmadan

Güç

Dünyadaki tüm kabloları olabilir, ama eğer bir Cheestrings kadar faydalı olduklarını bir fiş soket yakın değilsin ama en azından Cheestrings yiyebilirsiniz. Taşınabilir güç paketi kurtarmaya gelebilir. Bu şarj edilebilir piller akıllı telefon cankurtaranlar ve çeşitli boyutlarda mevcuttur. Eğer bir şey gizli arıyor ve 2.000 mAh ve boyutu 4000 mAh arasında olan güç bankalar bir göz atın hafif. Bu genellikle bir fiş uzak olduğunuzda (akıllı telefonunuzun pil boyutuna bağlı olarak) bir tam yetki verecek. Dışarıda olsa daha büyük hayvanlar vardır, ve daha sonra 10.000 mAh 30.000 mAh arasında değişen güç paketleri bakmak çoklu şarj vermek istiyorsan. Bu uzun mesafeli uçuşlar ve festivaller için mükemmeldir. تعلم البوكر
Amazon’nin en iyi mobil güç paketleri

beni duyabiliyor musun şimdi?

Üreticilerin telefonları ile kulaklık bir dizi paket için giderek daha yaygın hale geliyor. بوكر بويا Hala eğilim buck kim bir kaç vardır – Elma örneği ile – ama kutusunda alabilirim tomurcukları genellikle büyük değildir. Oynatma hızlı bir bit için yeterli, ama genellikle bas, kaçak ses sol, sağ ve merkez, rahatsız edici olabilir eksikliği ve sesler çevreleyen engelleme büyük bir iş yapma. Daha iyi bir ses deneyimi için kulaklarını tedavi neden bu Cuma Kara? -Kulak veya kafa kulaklık iyi bir set dönüşüm telefonunuzda müzik çalma değil, aynı zamanda video ve oyun. Eğer gürültü önleyici kutular bir dizi kendini erken Noel hediyesi bir kap ile kendinizi şımartmak için istekli iseniz – kendinizi Kara Cuma bir anlaşma ile bir anlaşma yakalamak olabilir. كأس العالم للكريكيت 2022 Trendeki diğer yolcular arasında homurtuları bastırmak ve bu EasyJet uçuş arkasındaki çocuk çığlık.
Amazon: Over-Kulak | Kulak | Ses-Kulak | -İptal

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?