Adsense Nedir? Nasıl Çalışır? Pinli Hesap Nasıl Alınır?

ADS

Adsense Nedir? Nasıl Çalışır?

Adsense’in blog yazarları veya web yöneticilerinin siteleriyle para kazanmaya başlamanın en kolay yolu olduğu yönündedir. Sitenizdeki reklam kodunu yükledikten sonra, Adsense tüm sayfalarınızın ne ile ilgili olduğunu görmek için sitenizi tarar. Daha sonra, reklam envanterini kontrol eder ve her bir makalenizin yanında ilgili reklamlar yayınlarlar. Bu, reklamla ilgili bir makale okuyan birinin araba lastikleriyle ilgili bir makaleyi okuyan birine göre bahçe aletlerini satın alma olasılığı daha yüksek olduğu için herkes için iyi sonuç veriyor. Bu reklamların görüntülenmesi sonucunda size ek gelir geliyor. Adsense tamamen ücretsiz ve Google şirketi tarafından kurulmuştur. Amma bazı konular vardır. Hesabınızdan para almak için makalelerinizin size ait olması gerekiyor.Adsense

Peki, Adsense nasıl çalışır? Blogumda çalıştırmalımıyım ?

Reklam vermek istediğiniz anahtar kelimeleri seçen reklam veremenizle başlar. Yeni oluşturduğum bilgisayar ürününü veya araçlarını tanıtmak istediğimi varsayalım. “Bilgisayar,bilgisayar soğutucusu, fan,  vb.” Gibi belirli anahtar kelimelere teklif vermelisiniz. لعبة قمار
Sonra Adsense bu girilen anahtar kelimelerin en fazla görüntülenme alanları ve tamamen özgür yazılmış anahtar kelimeleri olanları en üst sıraya taşıyor. Adsense 2 tür sizi en üste çıkarıyor:
1. Kişilerin Google’a yazdıkları ve arama sonuçlarının en üstünde ve sağında görüntüledikleri belirli anahtar kelimelerle.
2. Adsense reklamlarını gösteren web siteleri (sizinki gibi).

Peki Nasıl Para Alacağım?

Her bir reklamın tıklanması veya görüntülenmesi zamanı size gelir geliyor. Size koruma olarak ücretsiz pinli hesabınızı kurmayı sunuyor. Lakin size para çekeceğiniz zaman parayı aldığınızı garantilemek için ve sorunsuz bir şekilde olması için size fatura göndermeleri gerekiyor. بلاك جاك Bunun için sizden kimlik ve adres bilgilerinizi isteyecektir. Eğer pininizi bilmiyorsanız, kimlik bilginizin fotoğrafını çekerek atabilirsiniz. Hesapta ilk bakiyenizi çekmek istediğiniz zaman pin gönderilir. شرح 1xbet Bu pinler 2-4 hafta içerisinde ve bulunduğunuz yerden dolayı daha fazla uzayabilir.

Peki Pin’i Ne Zaman Girmem Gerekiyor?

Pini eğer 4 ay içerisinde girmezseniz reklamların gösterişi durduruluyor ve bakiyeniz olduğu gibi kalır veya isterseniz parayı çekebilirsiniz.

Eğer Pin Gelmediyse Ne Yapmam Gerekiyor?

Bazen pin size gelmeyebilir. Çünkü, “Google” şirketi her gün 1000 tane sorunla ve insanlara yardım etmekle uğraşıyor. Bu zaman “Daha Fazla Göster” seçeneğine tıklayın ve doğrula’ya tıklayın.
Açılan pencereden yeniden pin göndere tıklayın.
Peki Yeni Pin Göndere Tıkladım Ve Pin Bu Gün Geldi Bu Pin’i Kullanabilirmiyim?
Bu pini kullanabilirsiniz. Çünkü, şirket size hep aynı pin’i kullandırıyor. Yani, yeni pin olmuyor. Sadece e-postayla aynı pin size gönderilir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?