Adobe Güncellemesi Sosyal Medya Uzmanlarına Yardımcı Olacak!

Adobe Güncellemesi Sosyal Medya Uzmanlarına Yardımcı Olacak!

Nedir?

Hızlı projesi ile Adobe, sosyal medya profesyonellerine her cihazda hem güçlü hem de kullanımı kolay bir video düzenleme aracı sunmayı amaçlamaktadır. Şirket bu hafta ürüne bir göz attı ve beta test kullanıcıları için uygulama kabul ediyor (Android iOS’tan sonra beta sürümünde olacak), ancak bu yıl içinde resmi olarak lanse edilmemesi bekleniyor, tahminim Adobe Max konferansında açıklanabilir durumda. Ekim ortası güncelleme gelecek gibi duruyor.

Creative Cloud aboneliğinin bir parçası olacak, ancak Adobe’nin Spark araçları da bağımsız bir abonelikte mevcut olacak; Adobe bunun ne kadar olacağını söylemedi, ancak diğer uygulamalarının çoğuyla aynı fiyatlandırma yapısını takip edeceğini söyledi. Bu muhtemelen aylık 10$(47.38 TL) benzer olarak yıllık 100$(473.84 TL)olacak.Adobe

Düzeleme Programları

Adobe’nin üç büyük video oluşturma aracı olan Premiere Pro (video düzenleme), After Effects (hareket grafikleri) ve Audition (ses düzenleme) alt yazılarını, herhangi bir cihaz üzerinde çalışan daha basit, kolay bir arayüzle birleştiriyor. Projeler otomatik olarak senkronize edilir ve gerektiğinde sistem de çok fazla ağır kaldırma yapılır.

Uygulama, Android cihazdan iPad’e, MacOS ve Windows’a kadar her cihazda aynıdır. Birden fazla video katmanını (dört, bence) ve iki ses parçasını destekler, böylece videoya geçişler, yeniden düzenleme ve geçişler yapmanızı sağlayan bir zaman çizelgesi görünümü vardır. Otomatik önermeyi (ses parçası hacmini dengeleme) içerir ve After Effects ile oluşturulan Motion Graphics şablonlarını (şirket içi, üçüncü taraf şablonlar veya Adobe tarafından sağlananlar) oluşturmanızı sağlar. stromectol kaufen online Aynı şey, platformlar arasında da senkronize edilen ön ayarlar için de geçerlidir.

Diğer asistanı, videolarınızı doğrudan birden fazla platforma aktarıp yükleyebileceğiniz tek bir ekran, mobil cihazlarda büyük bir kolaylık ve aynı zamanda uzay koruyucu.

Birden Fazla Format Özelliği

Videoyu tek bir ekrandan birden fazla formata aktarabilme yeteneği gerçekten kullanışlı bir özelliktir.

Ne İşe Yarıyor?

Adobe, görüntülemenin cihazlarda da aynı olacağını, ancak uygulamayı gerçekten denemedikçe, bunun tam olarak ne anlama geldiğini açıklayamadığını söylüyor. Ve video aracılığı özelliği setinde büyük bir özelliği var: GIF oluşturma. Adobe, ‘yol haritasında’ yazıyor, ancak ürünleriyle GIF oluşturulmasının zor olduğunu söylüyor. best way to take ivermectin liquid Yani kendi GIF’nizi oluşturursanız bunun nasıl görüneceğinden emin olamazsınız.

Mobil cihazlarda Rush özelliği, iOS 11 veya üstü veya Android 8 (Oreo) veya daha iyisi gerektirir. (GPU hızlandırma ve çapraz platform uyumluluğu için Vulkan 1.1 API’sini kullanır.)

Diğer Creative Cloud Güncellemeleri

Hızlı Web sayfası oluşturucu olan Spark Post, nihayet Android’de beta’ya giriyor.
Kısa bir süre önce serbest bırakılan Adobe XD (Deneyim Tasarımı) artık sabit elemanlar, şablonlar ve tasarımları özel bir bağlantı üzerinden özel olarak paylaşma olanağı sağlıyor. pour on ivermectin for horses
Lightroom CC (bulut), önceden ayarlanmış ve profil senkronizasyonu, otomatik görüntü etiketleme, mobil cihazda önayar oluşturma ve Şifreleme Fırçası; iOS’ta artık renk sapmasını kaldırabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda iki Teknoloji Önizlemesi alır. Adobe’nin ‘burada, bizim için test et’ özelliği: Bir dizi fotoğraftan ve rehberli derslerden uzun süreli bir pozlamayı otomatik olarak sentezleyen Uzun Pozlama özelliği (iOS).
Lightroom CC Classic artık filtreleme, toplu kopyalama ve yapıştırma ayarları ve otomatik yığın HDR ve panorama grupları için renk etiketlerini klasörlere atamanıza izin veriyor. Adobe, klasörlerde arama yapılmasını da hızlandırdığını söylüyor. Daha fazla güncelleme var.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?