5 Uncharted ve Us 2 Son: Nasıl Naughty Dog hafta sonu kazandı

5 Uncharted ve Us 2 Son: Nasıl Naughty Dog hafta sonu kazandı

Naughty Dog karışıklık değil. Kayıp Mirası ve Us Part 2 Son: Uncharted – bir saatlik süre içinde iki habersiz oyunlar için römorklar düştü.

PlayStation Experience 2016, bu Anaheim tutan Sony’nin fan expo, California Bu hafta sonu açılış sahnede oldu ortaya koymaktadır.

Naughty Dog, en iyi, Uncharted, Last of Us ve erken Crash Bandicoot oyunları, son zamanlarda Uncharted 4 için oyun Ödülleri’nde 2016 de bu hafta başlarında birkaç övgü kazandı tanınan bir geliştirici: Bir Hırsız Sonu, ancak görünüşe göre bazı kurtardı Sony’nin olay için en büyük başlıklar.

tuhaf marsupial bir görünüm bir gösteri için yeterli olurdu da, Sony yeri sonrası Nathan Drake ve Hakkımızda Bölüm II, birine netice Son kısa bir sneak peek almak için ilk Uncharted oyunu ile olay sandviç 2013 en yüksek alkışlanan başlıkları.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde bazen Sony’nin üst köpek geliştirici oynamak için sabırsızlanıyoruz ne kısa bir analiz olarak çekiciler, aşağıda izleme keyfi için sağlanmıştır.

Uncharted: Kayıp Legacy

Bir Hırsız Sonu: Bu Naughty Dog Uncharted 4 yayımlanmasından sonra çok kısa bir süre Uncharted serisi sonrası Nathan Drake ile ilgili basın kararı inanmak zor. Avustralyalı hazine avcısı Chloe Frazer. Nathan Drake onun son yay almak görmek için üzgün olsa da, onun yerine müthiş bir tanesidir.

Bildiğim kadarıyla ilk görünüyor ilgili olarak, Kayıp Legacy ilk fragmanı oldukça uzun yaklaşık sekiz dakika aslında. Biz Frazer sadece birkaç dakika sonra onları beatdown koymak için açılış sekansında muhafızlar geçmişte ona yol etek bakın. tüyleri diken gerginlik, kentsel arama ve her zaman bir all-out kavga içine tırmandırmaya tehlikeli durumlar – görünürde bir Drake göremiyorum rağmen, Uncharted tüm ilkeleri burada.

Biz gelecek yılki E3’te oyun hakkında daha fazla haber bekliyoruz edeceğiz. كيف تربح المال من الانترنت مجاناً

Bize Bölüm 2 Son

Sony yüksek bir not onun açış sona ermedi diyemeyiz. PlayStation Milleti yaratıcısı dünya Us Part 2 Son onun ilk göz göstermek için sahnede son birkaç dakika kullanılır.

o teaser neye benzediğini itibaren, oyun açıkça Ellie gençler geçmiş ve onun erken 20s içine iyice bakarak ilk oyunun olaylardan sonra gerçekleşecek. El sallayarak ve kanlar içinde, o bir gitar alır ve Shawn James adlı “Vadisi sayesinde” Joel tarafından kesintiye önce söylüyor.

treyler, ancak kısa oldu ve o “bulmak için gidiyor ve her geçen bunlardan biri öldürecek” oldu Ellie şifreli iddia yanı sıra içgörü bir ton teklif vermedi. Kim “onlar” o tamamen açık değildir atıfta bulunuyor – biz bir kaç şüpheleri var olsa da – ama ne olursa olsun bir oyun olacak biz heyecanlı görme olacak ve potansiyel olarak gelecek yıl kendimiz için bu kez oynuyor. العاب تكسب فلوس

Bonus: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Tamam, artık o kadar değil teknik bir Naughty Dog başlığı. Aslında Victorious Visions tarafından geliştirilen ediliyor. Crash Bandicoot Remaster bir carry-over geri Haziran ayında gelen Sony’nin E3 basın toplantısında değil. Yani, biz Crash bir dönüş yapıyor biliyordum, dedi, ama biz ne zaman ya da ne şekilde göstermek değildi.

Şimdi bunu.

N. Sane Üçlemesi, tamamen karakter modelleri yeniden yaratacak Crash Bandicoot PS4 remaster, sesler ve dublajlı hem şaşırtıcı taze ama sonuçta tanıdık bir şekilde iki on yıl eski franchise animasyonlar. “2017”: Ve yüksek tanımlı kaya seviyesinde bir göz almak yanında, biz de belirsiz bir salım penceresi verildi.

Crash Sony’nin geri kataloğundan bir facelift almak için en önemli oyun olmakla birlikte, sadece bir değil. شرح موقع bet365 Sony Computer Entertainment Shuhei Yoshida için Sony’nin Worldwide Studios başkanı beş klasiklerinden biri görseller güncelleme için olacağını açıkladı gelecek yıl, diğer dört varlık Parappa Rapçi, Loco Roco, Patapon ve fütüristik bir yarış oyunu serisi, Wipeout.

  • Eğer Oyun Ödülleri özledin mi? gösterisinden büyük üç fragmanlarını izleyebilirsiniz
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?