26 en iyi ındie PC oyunları ve konsolları

26 En İyi İndie PC Oyunları Ve Konsolları

PC

Giriş

Yıllar geçtikçe, oyun gelişmeye devam ediyor ve onunla en iyi bağımsız oyunlara yönelik standartlarımız. Bu günlerde en iyi bağımsız oyunlarla ilgili en heyecan verici şeylerden biri, her türlü gölgeli para kazanma şemaları ile yayınlarını sübvanse etme ihtiyacını hisseden büyük oyun yayıncılarının aksine, en iyi bağımsız oyunlar ucuz ve kötü niyetli taktikler içermez. Şirket etkisinden arınmış en iyi bağımsız oyunlar, özellikle en iyi oyun bilgisayarlarından birine sahipseniz, geliştiricilerin saf sanatsal vizyonuna bir göz atmanızı sağlayacaktır.

Ancak, bu en iyi bağımsız oyunların en yeni Assassin Creed veya Call of Duty ile darbe yapamayacağını söylemez. Aslında, en iyi bağımsız oyunlar düzenli olarak daha az tekrarlayan doğaları sayesinde, hem kalite hem de kapsamdaki en yeni AAA oyunlarını geride bırakıyorlar – milyonlarca ünite üzerinden satmak için yorgun klişelere ve tropilere güvenmeleri gerekmiyor.

Bu listeyle, oynadığımız yüzlerce (belki binlerce) indie oyununu seçtik ve bugün oynayabileceğiniz en iyi 30 bağımsız oyunu oynadık. Braid ve Cüce Hisarı gibi klasiklere, Woods’taki Hollow Knight ve Night gibi modern indie canları ile karıştık. Listemizi oluşturan en iyi bağımsız oyunları keşfetmek için okumaya devam edin!

Anlıyoruz, inşa edebileceğiniz en iyi PC’ye bir servet harcadınız ve harcamalarınızı biraz geri kazanmak istiyorsunuz. Ama itiraf et, senin görkemli teçhizatına uydurmak için en iyi fare üzerinde savurmak isteyen küçük bir parçan var. Kötü hissetme, aslında, kendinize bir iyilik yapmalı ve bugün yapabileceğiniz en iyi oyun faresini almalısınız. Böylece donanımınıza takılan her şey benzer niteliktedir. Ve siz bu işteyken de en iyi fare altlıklarından birini alın.

İhtiyaçlarınız için en iyi oyun faresini ararken dışarı çıkarken, fiyat ve performans arasındaki altın dengeyi bozmayı başaran herhangi bir fareyi göz önünde bulundurmalısınız. Sadece dışarı çıkıp bulabileceğiniz en pahalı fareyi almak istemezsiniz. Sadece SteelSeries Rival 600’e bakın, yeni oyunundan çok daha pahalı değil ama bir ton üst düzey özellikler ve birinci sınıf performans ile dengeleniyor.

Bu listedeki her fare, bu altın değer dengesine kalite ve özellikler kazandırır. Bu listedeki her bir fareyi inceledik, test ettik ve sıraladık ve her biri çok beğenen onay onayımızı kazandık. Bu farelerden hangisini seçerseniz seçin, bundan memnun olacaksınız. Ne tür oyunlar oynarsanız oynayın, bu listeyi geçtikten sonra ellerinizi en iyi oyun farelerinden birine götüreceğinizi düşünüyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?