2018’de Web Sitenize Trafik Artırma 10 İpucu [Güncelleme]

017
2018'de Web Sitenize Trafik Artırma 10 İpucu [Güncelleme]

Web trafiği oluşturmak, çevrimiçi bir iş kurmanın yaşam çizgisidir . Eğer iş trafiği yoğunlaştırıyorsa, dijital varlığa sahip olma potansiyelde bir artış olabilir ve satışlarda üstel bir artış elde edilebilir.

Şirketinizin yüzünü temsil eden ve güvenilirliğinizi artıran bir web sitesi olduğundan , yalnızca web trafiğine odaklandığımızda kaliteli dönüşümler getirebilir.

Çevrimiçi bir varlığa sahip olmak sadece bir jargon ya da bir makyaj meselesi değil, web trafiğini artırmak için stratejiler kullanmak işinizin konumunu ve markasını sıçratabilir.

Seo teknikleri ile bir gecede başarı bekleyemezsiniz , web trafiğini oluşturmak için kullandığınız stratejileri analiz etmek ve optimize etmek için zaman ayırmanız gerekir.

1-Bloglamanın ve Sosyal Medya Pazarlamanın Ötesinde

Başlamak için, sürekli olarak blog, LinkedIn, Facebook, Reddit gibi dizinler ve Twitter gibi çeşitli platformları kullanarak sosyal medya pazarlaması yararlı olabilir . Çevrimiçi markanızın varlığından yararlanan bu ücretsiz araçlarla çalışmaya başlamak için seo veya sosyal medya uzmanlığına ihtiyacınız yoktur .

Sosyal medya pazarlama platformlarını kullanarak çeşitli demografik ve zaman çizelgelerine ulaşın ve pazarlama bütçesine fazla harcamadan maksimum erişim elde edin.

Analitik araçlar kullanır ve web sitenize ve sosyal medya sayfalarınıza düşen kullanıcıların ilgisini çekerseniz, içeriği optimize edebilir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratabilirsiniz.

Web trafiğinin tamamı, paylaşılabilir olma potansiyeline sahip orijinal ve yararlı içerikler oluşturmakla ilgilidir. Bu konuya odaklandığınızda, kullanıcıların içeriğinize nasıl içerik yayınladığına odaklanabilirsiniz.

Analitiklere dayanarak, kullanıcıları meşgul eden karışık bir stratejiler paketi oluşturun.

Kullanıcıları web sitenize yapıştırdığınız ve söyleyeceklerinizi tutan çeşitli içerikler kullanın. Bundan sonra neyin olacağını tahmin ediyor ve dönüşüm getiriyor.

2-Ücretli Reklam Ağlarını Kullanın

Ücretli reklam ağları, blog yazmanın ve sosyal medya markasının oluşturulduğu kaliteli potansiyele başladığınızda daha iyi çalışır.

Ücretli reklam ağlarını kullanmadan önce, temel çalışmaların yapılması, kullanıcıların web sitenizde neleri aradığını anlamak, doğru uzun kuyruk anahtar kelimelerini kullanmak ve ücretli reklam ağlarını kullanmanın yararlarından yararlanmak önemlidir.

Web sitesi oluşturduktan hemen sonra ücretli reklam ağlarıyla çalışmaya başlama. Gidecek bir yönünüz veya stratejiniz olmayacak. ivermectin 1% dosage for dogs

Özellikle yeni ürün lansmanları, teklifler ve müşteriler için indirimleriniz olduğunda ücretli reklam ağlarını dikkatli bir şekilde kullanın.

3-Podcast ve Etkili Mülakatlar

İnsanlar duyulmasının yanı sıra konuşmayı severler. Yüksek kaliteli podcast’ler oluşturun ve bunları tutarlı bir şekilde yayınlayın.

Podcast’ler, sunduğunuz ürün ve hizmetlerle ilgilenen gerçek kullanıcılardan işletmeniz için trafik oluşturmak arasında daha geniş bir erişim potansiyeline sahiptir.

Görüşme, sektörünüzün yanı sıra ilgili endüstrilerden etkilenir. Etkilerden alıntılar, içgörüler ve değerli bilgiler kullanın ve web sitenize, bloglarınıza gönderin ve bunları sosyal medyada tanıtın.

İçerik oluşturucuyu içeriğinizi tanıtmaya teşvik edecek ve potansiyel müşteriler kazanmanıza yardımcı olacaktır.

4-Web Seminerleri, Konferanslar, Toplantılar vs.

Çevrimdışı etkileşim, markanızı iyi tanımaya ve kullanıcıların işletmeniz hakkında bilgi sahibi olmasına yardımcı olur.

Web seminerleri alın, konferanslarda konuşun ve buluşmalarda ve etkinliklerde insanlarla iletişim kurun.

Sponsorluk etkinlikleri ve buluşmalar ve ücretsiz freebies. İnsanlar özgür şeyleri sever. Yeni bir ürününüz olduğunda veya mevcut ürünleri yenilemek istiyorsanız bunu yapabilirsiniz.

Bu etkinliklerde her alandan profesyonellerle tanışıyorsunuz ve
iş ve web sitenize trafik çekerken bir etkileşim değerli bağlantılara akabilir .

5-Her Yazıda ve Sayfada SEO Kullanın

SEO tek seferlik bir kitle çekmek değildir. Oluşturduğunuz her gönderi optimize edilmek zorundadır.

Son yazınızın seo arenasında nerede olduğuyla ilgili bilgi vermek için Yoast gibi araçları kullanın. Yoast tarafından sunulan önerileri kullanın ve yayınlarını optimize ederek onları seo dostu hale getirin.

Seo eklentilerini kullanmanıza ve entegre bir işlemi optimize etmenize olanak tanıyan doğru içerik yönetim sistemini seçin.

Anahtar kelimeler, H1 ve H2 başlıkları, görüntüler için ALT metni, meta etiketler ve başlıklar ve iyi kelime uzunluğu, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların dikkatini çekmek için iyi bir yoldur.

6-Yarışmalar, Anketler ve Kısa Bilgi Soruları Sorun

Gönderilerinizi yalnızca bilgi ve orijinal içerikle doldurmak, sizi arama motorlarının ve kullanıcıların iyi hitaplarda bulabilir, ancak kullanıcının dikkatini çekmek için ekstra çaba sarf etmek gerekir.

Kazananlar ve aboneler kazandıktan sonra, kullanıcıların dikkatini çekmek ve daha iyi bir kullanıcı etkileşimine sahip olmak için yarışmalar, anketler ve ilginç sınavlar oluşturur.

Viral içeriğe odaklanmanın yanı sıra, bir zamanlar kullanıcı gibi etkileşimli içerikler oluşturabilirsiniz. İçeriği farklı ve orijinal tutun, böylece markanızın bir kişiliğini ve dünyayla nasıl etkileşimde bulunduğunu geliştirin. cheapest ivermectin 3mg tablets price

7-Çeşitli Teklifler ve Etkinlikler için Açılış Sayfaları Oluşturma

Açılış sayfaları dönüşümleri, gösterilecek bir ürünün ücretsiz deneme sürümüne sahip olduğunuzda, bir teklifin veya indirimin, ücretsiz kılavuzlar veya indirilecek yazılımlar gibi ücretsiz olduğunda bunları etkili bir şekilde kullanın.

Kullanıcıları çeken bir açılış sayfası oluşturmak için uygun bir neden seçin. Trafiği ürünlerinizi satın almak için sosyal medya düğmelerini ve açılış sayfalarındaki bağlantıları kullanın.

8-Slideshare ve YouTube’u Kullan, Görsel İçerik Oluştur

Slideshare kullanarak işinizi sunumlara bağlamak için bilgilendirici ve ilginç sunumlar oluşturun . Bu, işinizi profesyoneller arasında tanıtmanıza yardımcı olan benzersiz bir platformdur.

YouTube’da yararlı ve ilginç videolar oluşturun ve bunları paylaşın. Instagram ile yaratıcı olun ve Instagram’da resimler yayınlayın ve Pinterest için iğneler gibi görsel içerikler oluşturun.

Pim kartlarınızı tanıtın ve trafiği web sitenize yönlendirin.

Kullanıcılar, görsel içeriğe metin ve ses içeriğiyle karşılaştırıldığında daha iyi yanıt verirler. Sesli görseller, diğer formatlardan daha uzun kullanıcı tutma için güçlüdür.

9-Kullanıcı Deneyimi

Düşük kaliteli içerik ve görüntüler için blogları ve web sitesini tarayın ve analiz edin.

Sayfaların yükleme hızını kontrol edin, beyaz alan kullanımını ve çapraz platform performansını kontrol edin ve optimize edin. Web sitenizi ve blog’unuzu mobil ve ses tanıma dostu yapın.

Sayfanızdaki iletişim bilgilerini daha kolay bulun. should you take ivermectin on an empty stomach  Bozuk linkleri ve eksik sayfaları kontrol edin ve düzeltin. Kullanıcıların güvenilirliğini ve güvenini kazanmak için düzenli ve tutarlı bir şekilde düzeltmeye gidin.

Sayfaların gezinmesini kolaylaştırın. Ana anahtar kelimeler ana sayfada, ana sayfada, başlıklarda ve başlıklarda kullanılmalıdır.

10-Sıkıcı Olmayın

İçeriği endişeli içerik veya jargon ile doldurmayın. Kullanıcılar anlayabilecekleri basit bir dil okumayı severler. İçeriği çok işe yarar hale getirmeyin ve yayın oluşturduğunuz dile ve içeriğe insani bir dokunuş ekleyin.

Tembel olmaktan kaçınarak kelimeleri kullanmakta usta olun. Web sitenizin kategorisi ne olursa olsun, jargonlara kolayca gidin ve sadece gerektiğinde kullanın.

Kullanıcıların dikkatini web sitenize ve blog’unuza çekmek için bu stratejileri kullanarak limuzight’ı çevrimiçi duruma getirin.

Web sitenizi seo dostu yapmak ve arama motorlarının yarattığınız her şeye aşık olmasını sağlamak için sürekli ve bağımsız çalışarak daha iyi dönüşümler ve satışlar elde edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?