2018 Yılının Ücretsiz En İyi 3 E-Posta İstemcisi

2018 Yılının Ücretsiz En İyi 3 E-Posta İstemcisi

Birden fazla e-posta hesabını kullanıyorsanız, çoğumuzun yaptığı gibi, doğru e-posta istemci mesajlarınızı yönetmekten çekinmeyecektir. Sizin için doğru olanı bulduğunuzda, onsuz nasıl başardınız diye merak edersiniz. Bu hesaplar farklı sağlayıcılar da oldukça her zaman birden fazla sekme açmak zorunda kalıyoruz.
Tüm iletilerinizi tek bir yerde toplamanın yanı sıra, iyi bir e-posta istemcisi, şifreleme ve takvimler, RSS yayınları ve görüntülü sohbet hizmetleriyle entegrasyon gibi özellikler eklenmiş e-posta istemcileri bulunuyor.

Masaüstü istemcileri de postalarınızı yerel olarak depolayabilir ve çevrimdışı olduğunuzda kullanılabilir. Değerli bir yedekleme sağladığınızda arşivlenmiş iletilere ve eklere erişmenizi sağlar. Bu, web posta hizmetlerinin kademeli olarak yakalandığı bir özelliktir. Artık Gmail’i de çevrimdışı kullanabilirsiniz, ancak özel bir e-posta istemcisi çok daha fazla rahat ve daha iyi arama araçları sunar. İstemci mail özelliklerini barındıran Linux ve Windows sistemleri için üretilmiş uygulamadır.

1.eM İstemci

Çok çeşitli e-posta sağlayıcıları, entegre sohbet, akıllı çeviri ve basit taşıma desteği sunan en iyi e-posta istemcisi kolay taşıma araçları,  geliştirilmiş sohbet, smart erişilebilir tasarım, yalnızca iki e-posta hesabını destekler
eM Client yaklaşık 10 yıldan beridir ve bu uzun gelişme boyunca Windows için en iyi ücretsiz e-posta istemcisine dönüşmüştür.
eM İstemcisi, iletilerinizi Gmail, Exchange, iCloud ve Outlook.com’dan kolayca taşımanıza olanak sağlar. e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir ve istemci sizin için uygun ayarları yapar. eM İstemcisi, kişilerinizi ve takviminizi de içe aktarabilir ve bunları ayrı ayrı yönetmeyi tercih ederseniz, bu seçeneklerin seçimini kaldırmak kolaydır.

Jabber ve Google Sohbet dahil olmak üzere ortak platformlar için destek ile entegre bir sohbet uygulaması da var ve arama fonksiyonu e-posta arayüzlerin de bulacağınızdan çok daha üstündür.

Çoğu ücretsiz e-posta istemcisinin aksine, eM İstemcisi ayrıca otomatik çeviri, gecikmeli gönderme ve şifreleme gibi gelişmiş seçeneklerle doludur. Bu, dikkat çekici bir araç kümesidir ve iki e-posta hesabını yönetmek için idealdir.

Daha fazla hesabınız varsa, bir defalık ücret karşılığında eM İstemci Pro sürümüne geçmeyi düşünebilirsiniz. Bu sayede sınırsız sayıda hesap bağlayabilir, VIP desteğine erişebilir (ihtiyacınız olmayan olası bir durumda) ve e-posta istemcisini ticari olarak kullanabilirsiniz.eM İstemci

2.MailBird Lite İstemcisi

Tüm sosyal uygulamalarınızı bağlayan harika görünümlü bir istemcidir. Çok kolay kurulumu bulunuyor. Sadece bir e-posta hesabını bağlayabilirsiniz.  Mailbird Lite sadece bir e-posta uygulaması değildir; programlama, sohbet, dosya senkronizasyonu ve ekip çalışması için uygulama ekleyebileceğiniz bir iletişim platformudur.

Ücretsiz kullanıcılar, hızlı okuma, e-posta erteleme ve eklerin hızlı ön izlemeleri gibi özellikleri kaçırıyor, ancak Mailbird Lite hala mükemmel bir seçim. Lite sürümü sadece bir e-posta hesabı bağlamanıza izin verir, ancak hız için optimize edilmiş ve önyükleme için harika görünüyor.

Kurulum basittir; e-posta bilgilerinizi girin ve Mailbird Lite gerekli POP veya IMAP ayarlarını otomatik olarak bulacaktır, ardından mesajlarınızı içe aktarmaya çalışın. Facebook hesabınız bağlantı kurmanızı sağlar, böylece kişilerinizin profil fotoğrafları ile gelen kutunuzu canlandırabilir ve ayrıcaWhatsapp, Google Takvim, ücretsiz görev yöneticisi ve takım çalışması uygulaması ile bağlantı kurabilir.İstemci

3.Hiri İstemci

E-posta alışkanlıklarını geliştirecek zaman kazandıran araçlar ile doludur.

Harika takvim ve planlama, Smart üretkenlik araçları ile 3. sırada bulunuyor.
Öncelikle iş kullanıcıları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır (şu anda yalnızca Hotmail, Outlook ve Exchange dahil olmak üzere Microsoft e-posta hizmetlerini desteklemektedir), ancak ev kullanıcıları da üretkenliği artıran özellikleri takdir edeceklerdir.

Kendinizi çok uzun bir süre boyunca yönetmek, e-postalarınızı okumak ve yanıtlamak için harcarsanız, Hiri sizin için e-posta istemcisidir. Bir bakışta kaç tane okunmamış mesajınızın olduğunu ve bunları kontrol etmeden önce ne kadar beklemeniz gerektiğini görmenizi sağlayan bir akıllı kontrol panosu içerir (ne de olsa, anında cevaplara kaç tane ihtiyaç duyarsınız)

Bu küçük dokunuşlar Hiri’yi gerçekten istisnai bir müşteridir. Microsoft, e-posta sağlayıcınızsa, listeniz iyi olmalıdır.İstemci

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?