2018 Yılının En İyi Program Kaldırıcı Uygulamaları!

2018 Yılının En İyi Program Kaldırıcı Uygulamaları!

Bilgisayarımıza her gün nerdeyse en az 5 tane uygulama, müzik, video ve diğer şeyleri internet üzerinden indiriyoruz. Ancak bazı indirdiğimiz müzikler, videolar, uygulamalar silinmeyebiliyor. Bunlar virüslü uygulamalardır. احد انواع العاب الترفيه Antivirüs indirmemize rağmen silinmeyen uygulamaları silmesi için kodlanmış uygulamalarda bulunuyor. 2018 yılının en iyi uygulama kaldırıcı uygulamalarını seçebilirsiniz. Belki de Görev Yöneticin’de bile göremediğiniz uygulamaları kaldıracak olan bu uygulamalar hayatımızda büyük rol oynuyor. Profesyonel şirketler için en önemli noktalardan biridir.

1.Ashampoo Uninstaller 7

Ashampoo Uninstaller eksiksiz, özellik dolu ve istenmeyen programların her zaman temizleyebilir. Son yüklenen tüm programları, yüklendikleri tarihi, diğer kullanıcıların yıldız notlarını, bir programın kalitesini ve virüs gibi kötü amaçlı yazılımları açık bir menüde sunar. وان كارد Çok fazla açıklaması olmayan programlar hakkında size kullanıcıların yaptığı kötü yorumları sergiliyor. Sadece bu da değil tarayıcı üzerinde bulunan eklentilerinde hakkında size bilgi veriyor. Ashampoo Uninstaller 7 özel olarak tasarlanmış veri kurtarma görevinide yapabiliyor. Ancak bu konu üzerinde mükemmel tasarlanmamıştır. Çünkü, sadece program kaldırıcısı olan bir uygulama için çok fazla özellik barındırıyor ve kullanıcılarının güvenini sağlamıştır.

2.Revo Uninstaller

Revo Uninstaller’de tüm program kaldırıcıları gibi tasarlanmış ve aynı işi yapıyor. Ancak bize sunduğu seçenekler onu daha gelişmiş sıraya alıyor. Ancak görünüm olarak diğerlerinden geride kalıyor. سباق الخيل السعودي Program kaldırarken bize 3 seçenek sunuyor.

Hızlı Kaldırma

Hızlı kaldırma seçeneği size gerekli olan detayları korur ve diğer güvenilir olmayan tüm dosyaları inceler.

Normal Kaldırma

Normal kaldırma seçeneği programın kaldırıcısını siler ve ardından iz bırakan dosyaları taramaya başlar.

Zorla Kaldırma

Zorla kaldırma seçeneğinin diğerlerinden farkı otomatik olarak kaldırmasıdır. Programları sildikten sonra programlar arkalarında iz bırakıyor ve bunları detaylıca incelemeniz gerekiyor. Ancak zorla kaldırma seçeneği sizin için bu işi yapıyor.

Tarama Seçeneği

    Hızlı- Otomatik olarak gereksiz dosyaların tümünü kaldırır.
    Orta-Otomatik olarak dosyaları inceler ve size sorgu gönderiyor.
    Gelişmiş-Otomatik olarak dosyaları inceler ve tüm antivirüsler tarafından doğrulandıktan sonra size rapor şeklinde sunar ve silip silmemeğiniz sizin elinizdedir.

3.Geek Uninstaller Pro

Geek Uninstaller Pro, hem düzenli hem de zorla kaldırmayı sağlar ve yazılımın kurulduğu tarihi, sürüm numarasını ve yayıncıyı açıkça gösterir. Eğer yayıncı hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için tasarlanmış en iyi uygulamalardan biridir. Diğer uygulamalardan farklı olarak daha gelişmiş ve daha responsive görünüşe sahiptir. Ayrıca size sisteminizde gizlenen uygulamarı göstererek yapabileceği tehlikeleri rapor olarak gösterir. Çok fazla kullanıcıya sahip olmasınında asıl nedenlerinden biridir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?