2018 Yılının En İyi Android Launcherleri

2018 Yılının En İyi Android Launcherleri

Android Laucher’ler Ne İşe Yarıyor?

Android launcherleri uzun zamandır kullandığımız android cep telefonlarımızın ayrılmaz parçalarından biri olmuştır. Tüm sisteminizin görünüşünü ve haraket tarzını değiştirmek isterseniz sizde Android başlatıcısını deneyebilirsiniz. العب روليت Bu başlatıcılar sistemimizi değiştirmek ancak görünüşü ve haraket tarzlarını değiştiriyor. Ne kadar da hepsi aynı görünsede özellikleri ve haraketler, arkaplanlar gibi diğer ayrıntılarıyla bir birinden farklı görünüyorlar. 2018 yılında daha fazla kullanılan başlatıcıları sizler için derledik!

1.Action Launcher

Android tarihini değiştiren en güzel uygulamalardan biridir. Bu uygulama ne kadarda ücretli olsa da verdiğiniz paranın tümünü hak ediyor. Çünkü, uygulama seçtiğiniz her şeyi siz teker teker ayarlayabiliyorsunuz. Örnek olarak seçtiğiniz bir şablon veya temanın tüm alanlarını düzenleyebilirsiniz.
Fiyatı 5$ olmasına rağmen dış ülkelerde 5 TL gibi düşünebilirsiniz. مراهنات المباريات Ancak Türkiye’de fiyatı 22,75TL belirlenmiştir.

2.ADW Launcher 2

Diğer başlatıcılardan farklı olarak geliştirilmiş UI ve UIX desteği bulunuyor. Bu da kullandığınız başlatıcının daha hızlı ve daha performanslı çalışmasına 3D görüntülerde bile kasmasına gerek kalmadan kolaylıkla altından kalkabilmesini sağlıyor. betfinal عربي Seçtiğiniz şablon veya temaların bazı kısımlarını düzenleyemiyorsunuz ve şablonların güzelliği zaten sizi sizden alacaktır. Üst düzey responsive görünüşü ile en iyi başlatıcılar listesine girmeyi başardı.
Fiyatı 4$ olmasına rağmen diğer ülkelerde 4 TL gibi düşünebilirsiniz. Ancak Türkiye’de fiyatı 18,20 TL belirlenmiştir.

3.Apex Launcher

Apex Launcher tüm başlatıcılar arasında en fazla görsel ve icon bulunduran başlatıcılardan biridir. Görsel ve responsive görünüş bu başlatıcıyı en iyiler listesine eklenmesine yardımcı oldu.
Fiyatı 4$ olmasına rağmen Amerika’da 4TL düşünün ve 4TL’ye böyle güzel bir uygulamayı satın almanızı tavsiye ederiz. Apex Launcher’in Türkiye’de fiyatı ADW Launcher 2 gibi 18,20TL olarak belirlenmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?