2018 Yılında Microsoft Office Benzeri En İyi 2 Uygulama

2018 Yılında Microsoft Office Benzeri En İyi 2 Uygulama

Microsoft Office, açık kaynaklı, yüksek lisanslı, verimlilik uygulama sektörüne hakim olsa da, birçok alternatifi bulunuyor. Açık kaynaklı ve ücretsiz sürümleri bulunan tüm uygulamaların hep bir cazipliği bulunuyor. Bu içerikte, bazıları hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.Microsoft Office Excel

1.LibreOffice

LibreOffice gibi birçok ücretsiz ve açık kaynak paketi, Birleşik Krallık hükumeti tarafından kullanılan Açık Belge Biçimini destekler. Açık standartlar, geliştiricilerin yazılımı bırakmasıyla ilgili olarak yararlıdır. Kullanıcılar, tescilli bir biçimde saklanan dokümanlara erişemeyebilir. Bu geçmişte Microsoft Office’in eski kullanıcıları tarafından oluşturulmuştur.

Bir kuruluşu yönetiyorsanız, her uygulama için Microsoft Office yazılımı lisanslarını ödeyemeyebilirsiniz. Bu nedenle burada tartışılan tüm ürünler ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bu kılavuzdaki araçlardan bazıları, PDF’leri DOC biçimine dönüştürmek için Microsoft Office’te bulunmayan kullanışlı özellikleri de içerir. Aşağıda listelenen tüm paketlerin hem DOCX, XLSX ve PPTX gibi Microsoft Office belgelerini açıp kaydedebilirsiniz.

2.FreeOffice

MS Office’e çok benzeyen ücretsiz bir alternatif. MS Office Touchscreen uyumluluğu macOS sürümüne çok yakın arabirim sunar.
Microsoft Office’e ücretsiz ve kolay bir alternatif arıyorsanız, FreeOffice sizin için bir deneyimdir. ivermectina na amamentação Şirket, SoftMaker, 1987’den beri ofis yazılımı geliştiriyor ve ofis uygulaması onların amiral gemisi ürünüdür. antiparasitaire ivermectine

FreeOffice, hem ev hem de iş yerinde kullanılmak üzere ücretsiz olan eksiksiz bir ofis uygulamasıdır. ivermectin lice lotion directions Hem Windows hem de Linux için geliştirilmiş ve Android kullanıcıları için temel bir versiyonu bulunuyor.

Suite, tüm Microsoft Word, Excel ve PowerPoint formatları ile tamamen uyumludur. Bu, sadece DOCX, XLSX ve PPTX gibi formatlardaki dosyaları görüntüleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca PPT ve XLS gibi eski dosya türlerini destekliyor.

Bu yıl başlatılan yeni arayüz, size modern, klasik menüler ve araç çubuklarıyla çalışma seçeneği sunuyor. Bu, Microsoft Office’in geçişini, arayüzün benzer şekilde benzer şekilde yapılmasını kolaylaştırır.

Dokunmatik bilgisayarın lüksüne sahip olan kullanıcılar için daha büyük simgelerle dokunmatik modunu kullanabilirsiniz. Bu mod hem yeni sürüm görünümü hem de klasik menü tabanlı arayüz için kullanılabilir.

FreeOffice’i indirmek için öncelikle web sitesi üzerinden bir hesap açmalısınız. İndirme bağlantısı daha sonra size sunulacak.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?