2018 Yılında iPad Almak İçin Nedenler

2018 Yılında iPad Almak İçin Nedenler

iPad Nedir?

Apple’ın 1997’de başlayan yeniden yapılanması, şirketin ürün felsefesi bu olmuştur. Her kategori için sadece bir ürün yapın, ancak doğru yapın. O zamandan beri, Apple’ın portföyü büyüyordu. Yavaş adımlarla, emin, ama sürekli gelişen bir sistem. Bu yüzden, iPhone 4s günlerinde, sadece beyaz bir iPhone ve siyah bir iPhone arasında seçim yaptık, günümüzde çok sayıda telefon, tablet ve bilgisayar var. Süper kompakttan çok büyük boyutlarına, daha az güçlü olandan donanımın en üst düzeylerine kadar.

Bu yüzden, gün içinde bu yeni IPad ya da geçen sene çıkmış olan arasında bir seçim yaptık, şimdi oldukça tercihimiz var. Yeni bir Apple tablet satın almak ve biraz kafanız karıştı mı? İşte 2018 için Apple IPad’lerde bulunan kapsamlı satın alma kılavuzumuz, sizin için en iyi çalışma eşyanızı veya satın aldığınız özel kişiyi bulmanıza yardımcı olacak.

Artıları Eksikleri Nedir?

Artıları                                                                                               EKSİLERİ

Şu anda bir iPad’deki en güçlü donanım                                                                  Pahalı
Dörtlü hoparlörler, stereo ses                                                                     Kalem ve Klavye dahil değildir
Apple Pencil ve Akıllı Klavye’yi destekler
İnce çerçeveler

Ne yazık ki, orada en pahalı IPad olmasa da, hala oldukça pahalı. IPad Pro 10.5 64 GB, Wi-Fi sadece model için 649 $ ‘dan başlıyor. Buna hücresel bir seçenek eklemek isterseniz, 130 dolarlık bir artış. Fiyatlandırma, hücresel olan 512 GB’lık bir model için 1,129 dolardan durdu. Karar vermekte zorlanıyorsanız, en iyi seçenekler için önerimiz:

Önerilen IPad’ler?

Hareket halindeyken bağlantıya ihtiyacınız varsa – 64 GB + Hücresel değişkende 779 TL harcayın
Mobil İnternet olmadan Tamam yapacağınızı düşünüyorsanız – 256 GB Wi-Fi modeline 799 TL harcayın ve tonlarca depolama alanından yararlanabilirsiniz.

Bakmak isteyebileceğiniz ilk şey, Apple Store’da 329 $ ‘dan başlayan IPad 9.7. Ama senin için başka bir fikrimiz var:

IPad Pro 10.5, fiyat, boyut, donanım ve erişim potansiyeli arasında en iyi dengeleme hareketini hemen hemen gerçekleştiriyor. Şu anda IPad’lerde sunulan en güçlü donanıma sahip – Apple A10X Fusion hexa-core çip ve 4 GB RAM – ve 10,5 inçlik bir ekrana sahip olmasına rağmen, ince çerçeveler onu sadece biraz daha büyük yapıyor IPad 9.7 (IPad Air form faktörü).

Artıları                                                                                                            EKSİLERİ

Mevcut IPad 9.7’den daha ince ve daha hafif                                                            Yaşlanma donanım
Parlama önleyici kaplı ekran                                                                                            Stereo hoparlör yok
Daha büyük depolama seçenekleri                                                                                Apple Kalemi desteklemiyor

IPad Air 2 hala alakalı ve hala iOS 11 ile gayet iyi çalışıyor. Apple’ın bunu geçersiz bulabileceğinden korkuyorsanız, size bu fikri sunuyoruz: Apple A8 ve 2 GB RAM ile desteklenen Mini 4 , hala Apple Store’dan satılıktır; Air 2 biraz daha güçlü A8X çipine sahip ve 2 GB RAM’e sahip. Yani, Apple’ın şu anda sattığı bir donanım parçasından daha da kötü değil.

Air 2 de ekranın üzerinde parlama önleyici bir kaplamaya sahipken, çağdaş 9.7 değil ve mevcut ‘ucuz’ IPad’den biraz daha ince ve daha hafif.

Ayrıca, 9.7’nin stereo hoparlörler olduğunu, Air 2’nin de olmadığını duymuş olabilirsiniz. Tamamen doğru değil. IPad 9.7’de çift hoparlör var, ancak ikisi de bir tarafta bulunuyorlar. Tıpkı Air 2’nin orada 2 hoparlörün olduğu gibi, tabletin ana düğmesinin altındaki çerçevede bulunabilecek ızgaraları işgal ediyorlar. Şimdi, IPad 9.7 sol ve sağ kanalları ayırsa bile, o zamandan beri önemli değil – algınız söz konusu olduğunda – ses aynı yönden geliyor.

Yeni AirTouch 97’nin, Apple Air’i desteklerken, yeni AirTouch 2’nin desteklemediği dikkat çekiyor. Bu nedenle, tescilli prob ucu deneyiminin peşindeyseniz bunu aklınızda bulundurun.

Artık donanımın hala güçlü olduğunu ve IPad 9.7 üzerinde bir kaç avantajı olduğunu biliyoruz, hadi depolama ve fiyatlandırma hakkında konuşalım. Air 2, başlangıçta 16 GB’lık en düşük seviyede depolama ile satışa başladı, ancak bir yıldan daha uzun bir süre sonra Apple, özellikleri biraz çarparak, Air 2’nin 32 GB’lık bir belleğe sahip olmasını sağladı. Yani, ikinci el piyasası biraz karışık ve karışık olabilir – sadece neye baktığınızı iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.

Önerilen Ürünler

Genel olarak, yenilenmiş Air 2 ünitelerini 16 GB RAM ile 250 $ ‘dan başlayarak bulabiliriz. Bu tür bir depolama ile, üzerinde birkaç oyun bulabilir ve bunu İnternet tarama makinesi olarak kullanabilir veya filmleri yayınlayabilirsiniz. Bundan daha fazla bir şey varsa ve depolama alanı tarafından er ya da geç hissedilecek.

Ancak, bazı şanslar, bir tutam sabır ve lekeleri kabul etmeye istekli olmanız durumunda, ikinci el pazarda aynı fiyata yaklaşık 32 GB veya hatta 64 GB + hücresel Air 2’ye sahip olabilirsiniz. Bu hemen hemen en iyi paket uygun fiyatlı, mobil internet mevcut, bol miktarda depolama alanı.

Daha iyi şeyler stereo ses çıkarır dörtlü hoparlörler var ve Apple Kalem ile uyumlu ve aynı zamanda tablet ile üretkenliğinizi artırmak için ayrı bir satın alma olarak daha sonraki bir tarihte eklenebilecek bir Akıllı Klavye, ile uyumludur.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?