2018 Yılı İçin Ücretli En İyi iPad Uygulaması TinyClouds

2018 Yılı İçin Ücretli En İyi iPad Uygulaması TinyClouds

En iyi iPad Uygulaması

IOS’u gerçekten diğer platformlardan ayıran şeylerden birisi uygulamalarıdır. iPad için App Store’da diğer tabletlerden daha yüksek kaliteli uygulamalar var. Peki, hangileri sizin nakitinize değer? En iyi ücretsiz uygulamalar hangileridir?

Neyse ki sizin için en iyi binlerce iPad uygulamasını test ettik. Bu yüzden, iPad’iniz için şimdi indirmeniz gereken uygulamaların kesin listesi olan en iyi iPad uygulamaları arasından seçim yapın.

Henüz bir iPad satın almadım ve hangisinin en iyisi olduğundan emin değil misiniz? Ayrıca 2018 yılında iPad almak için nedenleri sizler için derledik. Şimdi mevcut tam aralığı görmek için en iyi tablet listesine göz atabilirsiniz.
Genellikle iPad çizimler ve projeler için kullanılmaktadır. Profesyonel biriyseniz, doğrudan en iyi işletme uygulamalarımıza yönelmek isteyebilirsiniz.

TinuClouds

Tinyclouds sevimli bir hava uygulamasıdır. Bu, genellikle faydalı olan bir şey için kullanmak için biraz garip bir tanımlamadır. Ancak daha sonra Hava Durumu (bu listede başka bir yerde), hava durumu uygulamalarının kendi karakterlerine sahip olabileceğini ve Tinyclouds’un kesinlikle benzersiz olduğunu gösterir.

Bir yer seçin (uygulama içinde birkaç tane depolayabilirsiniz) ve günün geri kalanı ile ilgili bir tahmin ve önümüzdeki hafta için bir görünüm ile birlikte, kenar çubuğunun üstünde büyük bir sıcaklık okuması sağlar. Ekranın geri kalanı, sürekli değişen bir izometrik şehir, otomobiller birbirine karışıyor, hava durumu sizin seçtiğiniz yerin aynalarını yansıtıyor.

Uygulamaya ne kadar güvensiz kalsanız da aslında çok güzel bir uygulama. Daha fazla detay ve daha geniş bir görüş yelpazesi ile yapabilirdi. Yine de, yerleştirme ve şarj iPad için basit, harika görünümlü hava durumu uygulaması olarak, birkaç dolar değerinde.

İyi Yanları

Basit Arayüze sahip. Diğer hava durumu uygulamalarından farklı olarak daha güzel alt yapıya sahip. Ayrıca diğer uygulamalardan diğer bir özelliği bir kaç tane şehri aynı zamanda görüntüleyebilirsiniz. Hava durumu ayrıca piksel çözünürlükle bağlı bir animasyonlu belirtilir.

Kötü Yanları

Piksel yerine kaliteli 4K veya 1080P video koyulabilir. Saat aralığı paylaşılabilir duruma gelmesi gerekiyor. Fiyatının bir az düşürülmesi gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?