2018 Yılı İçin En İyi 3 Ücretsiz Web Site Oluşturucusu

2018 Yılı İçin En İyi 3 Ücretsiz Web Site Oluşturucusu

Web Site Neden Gerekiyor?

Günümüzde şirketinizi tanıtmak ve kullanıcı kitlenize daha iyi şekilde hitap etmek için bir web sitesi gerekiyor. Kullanıcılarınızın sizi daha iyi tanıması ve sizinle iletişime geçe bilmesi elbette çok daha iyi.

Sorun şu ki, pek çok web sitesi oluşturucusu uygulaması ve hizmetleri, hangisinin tercih edileceğini bilmenin zor olabileceğine dikkat çekiyor.

Çevrimiçi web site oluşturucusu bir karışımı dahil olmak üzere mevcut en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucularını derledik. Sitenizi çevrimiçi şekilde düzenlemek, oluşturmak ve yayınlamak da sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu yüzden, işiniz için bir site mi oluşturmak istiyorsunuz, yeni bir blog mu, yoksa sadece kendiniz için çevrimiçi bir günlük paylaşım yaratmayı seviyorsanız, işinize yarayacak en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucu hizmetlerini burada bulabilirsiniz. Web site oluşturucusu her zaman size kolaylık sunacaktır.

Wix

Wix, ücretsiz bir plan sunan, elinizi cebinizden para harcamayan bu servisin çalışmasını sağlayan büyük bir web sitesi oluşturucusudur. Ve işindeki en etkileyici web sitesi editörlerinden birinden yararlanırsınız.

Bu editör, her şeyi gerçekten basit ve kullanıcı dostu tutmak için çok basit bir arayüze sahip olan ADI (Yapay Tasarım Zekası) modunda çalıştırılabilir. Bu, yeni başlayanlar için harikadır, çünkü bir teri uzaktan bile kesmeden basit bir site yaratabilirsiniz. Web site oluşturucusu bazen yanlışlar yapabiliyorlar.

Web sitelerinin tasarımını değiştirmekle daha fazla ilgilenmek isteyenler, güçlü işlevselliğe ve web sitenizi gerçekten iyileştirme ve istediğiniz gibi görünme yeteneğine sahip tam Wix editörüne ulaşabilirler. Sayfa öğelerinin görsel önizlemeleri, bir web sayfasının belirli bir kısmı için gerekenleri de almayı kolaylaştırır.

Wix, sitenizi editör kullanarak bir araya getirmenin bir web sitesi oluşturucu yerine yerel bir uygulama kullanmayı daha çok hissettirdiğini ve aynı zamanda ücretsiz bir planla bile farklı bir ortam yelpazesi ve kaliteli müşteri desteği için mükemmel destek sağladığını çok parlak bir şekilde gösteriyor.

Güçlü blog oluşturma işlevi işleri iyi bir şekilde halleder ve bu web sitesi oluşturucusunun ücretsiz sürümü ile gerçekten yüksek kaliteli bir ürüne sahip olursunuz.

Weebly

Weebly, web sitenizi oluşturmanın iki yolunu sunar. Her ikisi de çevrimiçi olarak oluşturmayı içerir ve her ikisi de olabildiğince hızlı ve kolaydır.

En basit seçenek, sizin için otomatik olarak site oluşturmadan önce bir dizi soru boyunca size yol gösterecek olan temel düzenleyici oluşturucuyu kullanmaktır. Özelleştirme için bir alan var, ancak buradaki odaklanma, web sitelerini tasarlarken dehşete kapılan herkes için gerçekten hızlı sonuçlarda.

Standart Düzenleyiciyi kullanmaya karar verirseniz daha pratik bir yaklaşım mevcuttur. Weebly size kullanıcıları ve yöneticileri tarafından oluşturulmuş şablonları ve temaları sunuyor. Bu temalar ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılıyor.

Bulut tabanlı bir web sitesi oluşturucu olmasına rağmen, Weebly size sitenizin görünümü ve sayfa öğelerinin yerleşimi üzerinde büyük bir kontrol sağlar. Ayrıca çoğu şablonlardan da faydalanabilirsiniz. Bu güç ve esneklik Weebly’i birinci sınıf bir web sitesi oluşturucusu yapıyor.

WordPress

WordPress size web site oluşturmada önemli iki seçenek sunuyor. Daha karmaşık varyant wordpress.org’dan indirilebilir ve kendi web alanınıza yüklemeniz ve otomatik çevrimiçi yükleyiciyi kullanarak yüklemeniz gerekir. Daha sonra şablonları özelleştirebilir ve siteyi kendiniz yapmak için eklentiler kullanabilirsiniz.

Bu, birçok blogcunun gittiği rotadır, ancak komut dosyaları ile uğraşmak ve yüksek düzenleme ile kirlenmekten kurtulmak istemeyen kişiler için daha basit bir seçenek vardır.

WordPress’in barındırılan sürümü, wordpress.com üzerinde kendi sitenizi oluşturmanıza izin verir. Bir blog veya fotoğraf sitesinden, tam teşekküllü bir çevrimiçi mağazaya kadar her şeyi oluşturabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi şablon vardır.

Aynı zamanda kolay para kazanmak isteyenler WordPress’i seçebilir. Çünkü, kendi özel alt alan adı ile sizlere ücretsiz WordPress’ten yararlanmayı gösterir. Örneğin, kayıt olduktan sonra birbu.wordpress.com gibi alan adı alabilirsiniz. SSL sertifikası sağlayarak kullanıcılarına %100 güven sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?