2018’in En İyi Playstation Ve VR Oyunları

A way out

1.Climb Oyun

Climb, yüksek konsept deneyimi ve bugüne kadar denediğim önemli oyun arasındaki en etkili buluşma noktalarından biridir. Bir kaya tırmanış simülatörü, küçük bir dizi uygun görünümlü arka planında çalan nazik müzik sesi ve gerçek hareketlerinizle tırmanış zamanı sizi çok heveslendirecek. Tüm hareketler sizin kollarınızın ve omzunuzun hareketlerinize olanak sağlıyor.Oyun

2.Minecraft

Minecraft manzaraları, VR’de harika görünüyor ve tüm bu oyunların geldiği yıllarda, kalıcı bir VR yaşamına sahip olma olasılığı en yüksek olanlardan biri. 360 derece görünüm sahibi olacaksınız. cats catteries and ivermectin  Tüm bu oyun ayarları size daha gerçekçi bir yaşam tarzı sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabileceğiniz ve eğleneceğiniz en iyi oyunlardan biridir.

3.American Truck Similator

Amerikan Kamyon Simülatörü olan bu oyun size gerçek bir kamyon deneyimi sunacaktır. Gerçekten bu oyunun hem bilgisayarda hem de VR konsolunda oynamak daha zevkli olacaktır. Hassas sürüş ve dünyaya bakışınız daha güzel olacaktır. Kendi kamyon deneyiminizi gerçekleştirmek için en güzel oyunlardan biridir.

4.A Way Out

Bu oyun gerçek bir hapisten kaçma deneyimini size yaşatacaktır. ivermectin tablets for sale online Arkadaşınızla yakında isterse de farklı yerlerden multiplayer(Çok oyunculu) bir deneyimini sunacaktır. Grafik ve optimizasyon sorunu daha az olan bu oyun dünyada en iyi oyunlar sırasında yerini almıştır. En çok beğenilen tarafıysa oyunun muhteşem ötesi hikayesiyle başlıyor.

5.Everest VR

Bu oyun size Everest’e gitmenize yardımcı olacaktır. Kendinizi Everest’e tırmanıyorsunuz gibi olacaksınız. Bu oyun oynanış tarzıyla ve kusursuz oyun grafik açısında en iyi oyunlardan biri sayılır. Oyunun aynısını bilgisayar üzerinden oynamak isterseniz ona benzer en güzel oyunlardan birisi Steep oyunu olacaktır. Şimdi size iyi deneyimler.

6.Project Cars 2

Proje Arabaları 2 oyunu mükemmel bir grafikli oyundur. Bu oyunun size sağladığı yüksek oyun performansı ve güzel arabalar sayesinde eğer bir az paranız varsa bir araba konsolu alırsanız bu deneyimi tam olarak sahiplenirsiniz. Bu oyundaki arabalarla gerçekteki arabalar tamamen aynısı ister görüntü açısından olsun isterse hız konusunda aynı şekilde biçimlendirilmiş. escabiosis ivexterm Oyunda yarışırken bir anda yanınızdan yüksek hızla geçen bir araba görebilirsiniz. Arabaların hızı gittikçe artan bu oyun tam anlamıyla mükemmel.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?