Apple AirPods İncelemesi

Apple AirPods İncelemesi

Apple AirPod’lar, tam kablosuz kulaklık kullanmak isteyen herkes için neredeyse mükemmel bir özellik sunuyor. Üstün ses kalitesi ve kusursuz cihaz eşleştirmesi ile endişe etmeniz gereken tek şey kulaklarınıza takılırsa ve müziğinizi kontrol etmek için bir uzaktan kumandayla uğraşmanız gerekiyor. Ancak uzaktan kumanda bulunmuyor. İyi Yanları ve Kötü Yanları

İyi Yanları                                                                                                Kötü Yanları

Pil ömrü olağanüstü                                                                           Tek beden-tüm tasarım
Ses harika                                                                                            Hat içi uzaktan kumanda yok
Eşleme hızlı ve kolaydır                                                                     Tartışmalı görünüyor

Apple AirPod’lar kulaklarınızın beklediği ve yep yeni iPhone’unuzun ihtiyaç duyduğu gerçek kablosuz kulaklıklardandır.

Neden Apple AirPod?

iPhone 7’den iPhone X’e kadar her iPhone’un 3,5 mm’lik bir kulaklık jakına sahip olmadığı ve hiç kimsenin bir adaptör veya Lightning EarPods taşımak istemediği düşünülürse, AirPod’lar sizin için en iyi çözümdür.

Apple’ın tamamen kablosuz Bluetooth kulaklıkları, geleceğin uzun vadede vaat ettiğine tam olarak yada tam olarak ulaştırıyor. Elbette, bu mükemmel oldukları anlamına gelmez.AirPod

Mükemmel batarya ömrü, sorunsuz bağlantı ve şaşırtıcı derecede yetkin bir ses kalitesi, bu kulaklıkların ses çalmayı kontrol etmek için neredeyse tamamen Siri’ye bağlı olduğu ve bu nedenle de taşınabilir bir müzik çaların kontrol edilmesinin en elverişli yolu olma ihtimalinin üstesinden gelemez.

Bu şekilde, Apple’ın daha az sayıda 3. nesil iPod Shuffle’a benziyorlar. Bu, tümleşik bir başka kulaklığın bu işlevselliği içermediği bir anda kontrol edilebilecek dahili uzaktan kumandaya dayanıyordu.

AirPod’lar, gerçek kablosuz kulaklıklar söz konusu olduğunda ses, tarz ve işlevsellikte daha iyi rakiplere sahip olmayan bir cesurdur.

Söylentiler artık Apple AirPods’larının 2 yılın sonuna gelebileceğini gösteriyor.

Yeni bir rapora göre, AirPods’ların ikinci versiyonu, diğer hala belirlenecek özelliklere ek olarak gürültü önleme, su geçirmezlik ve daha uzun bir kablosuz menzil sunacak. Aynı rapora göre AirPod 2, yenilenmiş bir kulak üstü kulaklık serisiyle ve Apple W2 kablosuz çipi içeren ikinci bir Apple HomePod ile birlikte gelecek.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?