Artık Tüm Antivirüs Yazılımları Geliştiriliyor! 2016 İçin En İyi Antivirüs

Artık Tüm Antivirüs Yazılımları Geliştiriliyor! 2016 İçin En İyi Antivirüs

Antivirüs

Antivirüs, bilgisayarımıza veya telefonumuza gizlice girmeye çalışan trojanları ve tüm sitelerdeki kötü yazılımları engellemeye yarayan bir yazılımdır. Çoğu kişinin telefonunda veya bilgisayarında bu şekilde yazılımlar bulunmuyor. Bu yüzden telefon yavaşlayabilir.
Telefonunuza her yerden virüs bulaşabilir. Bu virüsler sadece telefonunuzu yavaşlatmaz. Virüsler 2 tür olur.

  • Telefonu Yavaşlatmak Ve Çökertmek İçin
  • Cihazı Ele Almak İçin

Birinci türden olan virüsler sadece yazılım olarak geliştirilmiştir. Yani herhangi bir port içermez ve arka planda çalışarak telefonunuzu yavaşlatır. Telefonu yavaşlatmak için ise kendinde bulunan işlemciyi ve belleği zorlayacak uygulamalar çalıştırıyor.

İkinci türden olan virüsler ise yazılım ve uygulama ile geliştirilmiştir. Yani her türlü port içeriyor. Bu yüzden arka planda çalışarak her zaman aktif hale gelir. Bunu ise geliştirerek bir sistem dosyası gibi gösterirler. Bu yüzden çoğu kişi virüs bulaşıp bulaşmadığını bilmiyor. Bu yüzden araya kötü amaçlı yazılımları engellemek için geliştirilmiş yazılımlar geliyor. Bu yazılım her zaman telefonunuzu veya tüm elektronik cihazlarınızı koruyamazlar.

İyi bir yazılım seçmek her zaman sizin için en iyisi olacaktır. Bu çok fazla yer kaplıyor deyip iyi yazılımları elden bırakmış olabilirsiniz. Oyunlar yerine bir antivirüs indirmeniz daha iyi olacaktır. Tabi ki, “ben yazılımı kurdum şimdi tüm virüslü sitelere girip deneyim” düşünceleri olmamalıdır.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayın!

 

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?