2016 en iyi 10 bilgisayar: Sıralanmış En İyi Bilgisayarlar

2016 en iyi 10 bilgisayar: Sıralanmış En İyi Bilgisayarlar

2016 Yılında Bilgisayar Gelişimi

2016 bilgisayarların gelişimi uzun seneler önce başlanmasına rağmen oyun için geliştirilmiş bilgisayarlar için bu geçerli olmuyor. Çünkü, oyunların grafikleri ve hareketleri yükseldikçe işlemci ve ekran kartlarımız zorlanıyor. Bu durumda sistem gereksinimlerimiz daha az oluyor ve istediğimiz oyunları oynayamıyoruz. Bazen ise uygun gelse bile kasma sorunları ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu durumda ise sürücünüz veya ekran kartınız, işlemciniz eski nesil olabilir. Eski nesil oldukları zaman yeni nesil oyunları destekleyemiyor.

2016 Yılı İçin En İyi Bilgisayar Seçimi

Bilgisayarı seçimi zamanı bilgisayarlarınız ne için olacak öncelikle onu düşünmeniz gerekiyor. Çünkü, hem iş hem de  oyun için alacaksanız bir dizüstü bilgisayar almanız gerekiyor. Sadece oyun için alacaksanız o  zaman sizin için en iyi pc olacaktır.

Neden Dizüstü Bilgisayar?

Dizüstü bilgisayarlar her zaman taşınabilir durumda hazırdır. Aynı zamanda başka bir yere taşımanız daha kolaydır. Eğer uzun süre oyun oynayacaksanız maksimum 2 kablo taşıyacaksınız. ivermectina noxal precio peru Bu kablolar şarj kablosu ve fare kablosu olacaktır. Aynı zamanda bilgisayarınızda bir sıkıntı oluşursa uzmana aparmak da çok basit.

Neden PC?

PC’ler oyun için tasarlanmış bilgisayarlardır. where can i buy ivermectin for humans in canada Ancak dizüstü bilgisayarlardan bazı özellikleri ile geri kalıyor. Bu özellikler tanışabilir olmaması ve şarjın bulunmamasıdır. Ancak PC’lerin dizüstü bilgisayarlardan da üstünlükleri de bulunuyor. Bu üstünlükler her zaman parçaların bulunmasıdır. Örnek olarak dizüstü bilgisayarın ekran kartını değiştirmek zor olsa da PC de bu tam aksine daha kolay. Hem ucuz olması hem de parçalarının bulunması ile en iyi PC olacaktır.2016

2016 İş Bilgisayarı Sıralaması

MacBook– İş hayatınız için tasarlanmış dizüstü bilgisayardır. Taşınması kolay ve işletim sisteminin kolay kullanımı sayesinde ilk sırayı hak ediyor.
HP– İş hayatınız için profesyonel geliştirilmiş dizüstü bilgisayardır. Ekran kartı ve ram’lerinin yüksek olması sayesinde kısa sürede işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
ASUS– Çoğu zaman ofislerde kullanılan donanımsal konuda uzman bir bilgisayardır. Kullanımı kolay ve yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlardan biridir.
Toshiba– Diğer bilgisayarlardan daha yavaş çalışmasına rağmen fiyat konusunda daha uygundur.

2016 En İyi Oyuncu Bilgisayarı Sıralaması

MSI– Uygun fiyatlı yüksek performanslı oyuncu bilgisayarıdır. Ancak biraz ağır olması dizüstü bilgisayarlar kullananlar için tavsiye edilmiyor.
Razer– Fiyatının yüksek olmasına rağmen RGB destekli klavye ve fare seti sizi sevindirecektir. Aynı zamanda yüksek performanslı bir bilgisayardır. soolantra crema precio
HP– Taşınması kolay, uygun fiyatlı, yüksek performanslı bir deneyim sunuyor. Tek eksik noktası klavyesinin ışıklı olmamasıdır.
ASUS– Taşınması kolay, arttırılabilir kapasiteli yüksek performanslı bilgisayar deneyimi sunuyor.

Birbu Dijital Reklam Ajansı

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?