2016: 9 top bilgisayar farelerin en iyi fare karşılaştırıldığında

2016: 9 top bilgisayar farelerin en iyi fare karşılaştırıldığında

Aşağıda bu nokta hak olduğunu bulmak.Mütevazı fare önemli ölçüde artırmak, ağırlık sistemleri, düğmeler ve yanıp sönen ışıklar lazer sensörleri ve kitleler birlikte gördük icat edildiğinden beri küsur yıl elli.En iyi fareler şık, ergonomik kabukları tüm bu unsurları birleştirmek veya dikkate haklı benzersiz bir satış noktası var.Sizin için en iyi fare seçiminde çok sayıda faktör aşağı gelir, ve yuvarlak tüm fareler-farklı özellikleri bir dizi ile birlikte gelir. Fare tıklaması-mutlu basamağa uygun olacak öğrenmek için okumaya devam edin.

Genius Şirketi

Genius amiral gemisi gerçekten de büyük bir fare. El-konfor için şekillendirilmiş, MX Usta bağlanır Bluetooth veya USB Adaptör ile ve üç cihaza kadar eşleştirme yapabilirsiniz. Şarj edilebilir pil, 40 gün kadar sürer ve düz dört dakika içinde iktidar bir gün gider, ve şarj sırasında kullanabilirsiniz. Kaydırma tekerleği tıklama ve sınırsız hızlı kaydırma için fare ile iki devletli bir iş var, yan kaydırma ve çalışma şeklin uygun düğmeleri yeniden programlayabilir misin tarafında bir ayar düğmesi var.

Sanki biri ile el sıkışmak istiyorsan önce garip bir alalım: Anker fare dikey olarak oturur, böyle tut. Aniden değil o kadar garip bir duygu: rahat ve normal fareler gibi torpil yapmaz. Fiyatı kaç köşe diğer fareler Anker tedbirsiz yumruk keskin bit çift vardır eğri bir koleksiyonu vardır – ama var ya RSI korkan herkes için iyi ve ucuz bir seçimdir kesim var demektir.

Avantajları Nelerdir?

Şimdiye kadar yapılmış en olağanüstü rahatsız edici fare sanan muhabir, dahil olmak üzere eleştirmenler – – ama Magic Mouse ilk nesil üzerinde büyük bir gelişme hayranları bol ve ikinci versiyonu var. -Çoklu dokunmatik yüzey gibi bir iz bulunuyor ve daha sorunsuz masanın etrafında ilk versiyonu daha hareket eder ve şarj edilebilir dahili pil, normal pil sayesinde gerektirmez. Ne yazık ki Yıldırım bağlantı noktasının yeri ben şarj ederken kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Dezavantajları Nedir?

MX Ana gibi, Triatlon M270 Bluetooth kullanarak üç cihaz ile çift, aralarında bir çırpıda geçiş yapma. Ancak, Triatlon eğer daha küçük bir kemirgen tercih ediyorsanız tutmak için daha uygun ve çok daha rahat. Ayrıca kaydırma tekerleği dönen, belgeler veya web sayfaları arasında zıp izin Efendinin ücretsiz oluyor. Triatlon bir AA pil hayalet verir önce Genius kullanım 24 saat vaat ediyor. Tek dezavantajı? Bluetooth sayesinde, Triatlon, kablolu Genius G502 Proteus – günlük sürücü bizim kadar duyarlı değil.

Bu kendi kategorisinde diğer değiştirme potansiyeline sahip boyunca bazen bir çevre geliyor. Bu web kamerası M330 Sessiz Artı, örneği, zar zor sqeak sol ve sağ düğmeleri basıldığında ahem tıkla, özellikler. İlk defa kullanacak sessiz, göze çarpmayan ve merakla tatmin edici ilk kez fansız bir dizüstü çizme gibi. Basitçe söylemek gerekirse, M330 harika kullanıyor. Sadece üç düğme ile, ancak, piyasada fare dolu çoğu özelliği değil, ama sessiz ve kompakt yapısı, modern tasarım ve uzun pil ömrü büyük bir seçim kolayca tahriş iş ile değil, sadece sık seyahat edenler ya da insan olun.

Fare Ücreti

Eğer & £ kaybetmek için gidiyoruz;150 fare de: fareler Trafo, sensör değiştirilebilir, değiştirilebilir kaydırma tekerlekleri ile birlikte gelir palm aittir ve ne Mad Catz kaydırma tekerleği analog bir sopa gibi davranmasını sağlayan “analog bombalamak” diyen, ve R. A. T. ProX kesinlikle eğlenceli olabilir. Harika görünüyor, bir servete mal oluyor ve eğer bir oyun olsaydı gülünç over-the-top, tamamen çılgınca ve mutlak bir yuh Broforce olacağını.

Bluetooth İçeriyor Mu?

İyi eski Microsoft Fare, kilidi olmadan kablosuz bağlantı sağlamak için Bluetooth ve 3600 kullanımlar için yumuşak bir nokta var. Tek bir pille bir yıla kadar çalışır ve her ikisi de sol ve sağ elle kullanım için tasarlanmış olan nadir bir şey, bir fare. Arabam dönüşmek ve evrenin kaydetmek 32 milyar düğmeleri, izleme atomların yetenekli bir sensör veya yeteneği yok, ama eğer 3600 nereye giderseniz gidin, iyi, rahat, güvenilir bir fare almak istiyorsanız kazanır.

Benzer Mouser’lar

Tesadüfen Razer Chroma adında bir fare pembe Küçük Midilli çıkartmaları ile gelecek değil. Oldukça makul bir fiyata yüksek performans sunan Renklerde USP 10,000 dpi optik sensör ile birleştiğinde 16.8 milyon ışık efektleri rengi. Şaşırtıcı derecede hızlı, son derece hassas,-the-fly hassasiyet ayarı sunar ve e arasında bu kadar popüler olmasının muhtemelen harika görünüyor,-spor sporcular. Ayrıca<eğer bilgisayarınıza çok uzakta ise kullanışlı kablo örgülü-yedi ayağı vardır.strong>tam inceleme: Razer Chroma Tesadüfen Oku

DPI Ve Çözünürlük Modları

Mekanik klavye anahtarları onun için daha iyi bilinen, Kiraz bilgisayarınızla birlikte gelmiş olabilecek temel fare ya da iki yukarı bir adım olan MC 4000 Hassas, çok yönlü fare bir hayır fırfırlar-yaptı. Çok yönlü simetrik bir tasarıma sahip, 4000 MC (ikincisi) (eski) veya 1,000 2,000 DPİ modunda, 4K ve diğer yüksek çözünürlüklü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda görüntüler kullanırken yüksek değeri modları belirtmek için kırmızı veya mavi yanar. Fare alt kapakları sayesinde tüm yüzeylerin üzerinde kullanmak için sağlam bir kayma uzmanı.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?