10x daha hızlı Wi-Fi yolunda size en yakın yönlendirici

10x daha hızlı Wi-Fi yolunda size en yakın yönlendirici

geleneksel kablosuz yönlendiriciler tarafından kullanılan 2.4GHz ve 5GHz aksine, 300 GHz ve üstü yaşıyor – – Bilim adamları TeraHertz bandı kullanarak çok daha ileri, Wi-Fi hızları bastırıyorlar 34Gbps hıza görünce taze atılım ile gerçekleştirilen, ancak heyecan verici ilerleme ile çok aralığı, ön.

Tabii ki, büyük bir sorun frekanslarının bu tür kullanarak çok daha yüksek hızlar etkinleştirmek, ancak aralık sakatlayıcı pahasına olabilir olmasıdır.

ISS inceleme raporu olarak 100Gbps veya daha fazla vurdu araştırmacıların diğer gruplar, – – ama 34Gbps hız Ne, Tokyo Teknoloji Enstitüsü gelir nezaket bu son atılım, ilginç yanı gördüğüm en hızlı TeraHertz deneme olmayabilir olduğunu 500GHz bant gerçek dünya açısından iyi bir dizi ile elde edilmiştir.

Naoto Oshimo, bu son testin arkasındaki bilim adamlarından biri, “cihaz performans gibi ilk uygulama olabilir KÖŞK siteleri, kısa mesafeli kablosuz iletişim için neredeyse yeterli olduğunu” söyledi. Ve genel olarak konuşma, onlar yaklaşık 10 metrelik bir nihai aralığında aradılar.

gerçek Başlarken

Başka bir deyişle, mükemmel kullanışlı ve hizmete aralığı. Aralık santimetre yerine metre cinsinden ölçülen eğilimi 100Gbps artı hızları ulaşıldı Anılan laboratuvar testleri, ile karşılaştırın.

Hangi sürekli yönlendirici hemen yanında oturmak zorunda fikri tadını sürece tabii ki gerçek dünyada pratik açısından çok kullanım değildir.

daha iyi haber, bu yeni 34Gbps iletim ‘normal’ koşulların meydana (yani standart oda sıcaklığı ve benzeri) ve teknoloji potansiyel bir akıllı telefon sığacak şekilde ölçeklendirilebilir olmasıdır.

Kısacası, bu sadece elde hızı hakkında değil. Ama bu açık bir adım daha yakın ultra hızlı Wi-Fi bir gerçeklik olma gerçeği – hala etkileyici bir numara, elbette olsa.

İşte Oshimo bu teknoloji de hız açısından büyük ölçüde ölçek inanıyor, dedi, ve biz sonunda 1Tbps işareti tepesi bakıyor olabilir. Gerçekten heyecan verici Wi-Fi kez …

Ah, bir final şey – Wi-Fi tüm gelişmeler karıştı eğer, o zaman bizim kullanışlı explainer göz atın: Wi-Fi ne oluyor sezdirmek.

  • Bunlar şu anda en iyi iş genişbant fırsatlar sunuluyor
Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?