0dan100e Tasarımı

0dan100e Tasarımı Ne İçin Kullanılıyor?

0dan100e tasarımı otomobil, motosiklet ve diğer araçlar hakkında bilgi kaynağı siteleri için kullanılıyor. Aynı zamanda yöneticinin isteği ile e-ticaret sitesi yani araç satışı veya araç kiralama sitesi olarak kullanılabilir. Eğer sizde uzman ve araçtan anlayan araç kullanıcısıysanız bu tasarımla siz daha çekici daha cazip bir siteye sahip olursunuz.

Site ve Tasarım Özellikleri

1.Responsive Görünüm

Responsive-Duyarlı görünüm anlamına geliyor. Duyarlı görünüm daha sade görüntüye sahip olur ancak, daha güzel ve daha cazip bir görüntü çıkartır. Aynı zamanda bu görünüm sayesinde hem mobil kullanıcılar için hem de bilgisayar kullanıcıları kolaylıkla görüntüyü elde eder ve kullanımı kolay olur.

2.Seo Yardımı

Siteniz için seo desteği yapılmaktadır. Seo sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alırsınız ve kullanıcılarınız sitenize kolaylıkla erişim sağlayabilir.

3.Özel Araçlar

Şirketimiz tarafından yöneticinin istediği şekilde özel araçlar tasarlanıyor. Sizin istediğiniz şekilde özel yazılım olduğu için telif hakkı sorunlarıyla karşı-karşıya kalmanız imkansız olur. Ayrıca, özel giriş ve çıkış sayfalarınızla rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

4.Optimizasyon ve Hız

Herkes yazılımdan anlayamaz, bu işi yapan profesyonel şirketler bulunuyor. Bazen kendi-kendinize öğrenmeye çalışsanız da bazı eksikleriniz olabilir. Bazı çalışmayan veya gereksiz eklentileri sitenizde barındırarak sitenizin optimizasyonunu bozabilirsiniz. Bu yüzden sitenize erişim sağlayan kullanıcılar sitenin yavaş çalıştığından şikayetçi olabilir ve sitenizden hoşlanmamaya başlayacaktır. En güzel içerikler sizde veya en faydalı içeriklerden yararlanamayıp gitmelerine izin vermeyin. Bu yüzden ekibimiz size maksimum performans sunacak şekilde optimizasyon yapıyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?